WireGoggles – inne spojrzenie na świat

wiregoggles

Niektóre aplikacje nie mają jakiegoś szczególnego przeznaczenia. Niektóre są bezużyteczne i są po to żeby być, a niektóre.. No właśnie, sam nie wiem do jakich zakwalifikować tą aplikację. Trzeba ją traktować raczej jako ciekawostkę, albo fajny dodatek do telefonu.

WreGoggles, to aplikacja specyficzna, mianowicie taka dodatkowa opcja aparatu, z małą różnicą, zobaczycie jaką. Aplikacja nie zastępuje aparatu, po prostu jest i sama w sobie ma wszystkie potrzebne funkcje.

wiregoggles

Wydaje mi się, że widać po screenshotach do czego służy aplikacja. To takie inne spojrzenie na świat. Dzięki niej można zrobić niepowtarzalne zdjęcia i to jest jej główną funkcją.

wiregoggles

Po uruchomieniu od razu mamy podgląd z obiektywu aparatu. Po dotknięciu ekranu lub wciśnięciu przycisku menu, dostajemy dodatkowe opcje. Z prawej od góry: wybór aparatu (czyli robienie zdjęć), kamera (tak, ta aplikacja pozwala kręcić filmy!) oraz spust migawki.

Z dołu od prawej: pomoc, Change Colors (zmiana kolorów), Change Quality (zmiana jakości), PinP (podgląd obiektu na żywo z oryginalną kolorystyką) oraz Recordings (nagrania).

Jak widać aplikacja nie jest jakaś rozbudowana, ot podstawowe funkcje. Aczkolwiek warto przyjrzeć się kolorystyce dostępnej do zastosowania:

wiregoggles

Jak widać trochę tego jest, a dokładniej 16. Dla każdego coś się znajdzie. Zatem zapraszam do odkrywania świata z WireGoggles!

Uwaga wersja Free nie pozwala na robienie zdjęć!

Ocena: 5/6

qrcode-app

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 4,50 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
cut the rope
Cut the Rope – spraw żabce radość

Wiele już gier zostało tu opisanych, być może też wiele z nich przetestowaliście. Ja również. A będzie na pewno jeszcze...

Zamknij