Upiększ swój pulpit – Tapety

Tapeta na pulpicie to coś, co wyróżnia nasz telefon z tłumu takich samych modeli, albo chociażby odróżnia od telefonów znajomych. Tapeta często ukazuje nasz styl bycia, hobby lub zwyczajnie to, co lubimy. Każdy chcę mieć inną dopasowaną do swoich potrzeb. Często nie sposób wybrać idealną. Nie tylko ze względu na treść tapety, ale też np. rozmiar. Ile to razy podoba nam się jakaś tapeta, a na telefonie wygląda okropnie? Bardzo często tak jest.

Aby pomóc w dostosowaniu naszego pulpitu, a raczej znaleźć dobrą tapetę powstała aplikacja Tapety (lub Backgrounds)

Aplikacja służy do wyboru danej tapetki z pewnego zbioru, a następnie ustawienia jako tło pulpitu lub pobrania na telefon.

Na dole mamy menu, a w nim następujące pozycje: Recent, czyli najnowsze tapety, Ranking – najwyżej oceniane, Categories – kategorie tapet, Favourites – tapety oznaczone jako ulubione,

History – oglądane tapety oraz Settings – ustawienia, opcje.

Opcje nie pozwalają na wiele. Można tutaj zobaczyć, czy mamy najnowszą wersję aplikacji, wysłać powiadomienie/pytanie do twórców, zobaczyć jakiś video tutorial, wyczyścić cache aplikacji (ogólnie aplikacja zapisuje miniaturki tapet na karcie pamięci, po to, aby szybciej się to wszystko ładowało i żebyśmy mogli od razu oglądać tapety), sprawdzić użycie wspomnianego cache oraz zaznaczyć opcję automatycznego ustawiania rozdzielczości tapety.

Jak widać, po tapnięciu na daną tapetę mamy dodatkowe funkcje czyli: Set as Wallpaper – ustawienie jako tapetę, Set as Contact – ustawienie jako miniaturka kontaktu, Save – zapis, Share – opcja udostępniania, Favourite – oznaczenie tapety do ulubionych.

Aplikacja posiada trochę kategorii w swojej bibliotece, wszystkie przedstawiam poniżej:

Jak widać jest tego trochę i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Aplikacja naprawdę godna polecenia tym, którzy szukają urozmaicenia albo po prostu ładnej tapety na pulpit.

Ocena: 5/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
they need to be feed
They need to be fed

They need to be fed - gra zręcznościowa dla wszystkich. Bohaterem jest mały, czarny ludzik z bujnym lokiem ( trochę...

Zamknij