They need to be fed

They need to be fed – gra zręcznościowa dla wszystkich. Bohaterem jest mały, czarny ludzik z bujnym lokiem ( trochę z Mudżina ma..), który pokonuje wszystkie przeszkody by nakarmić stwora sobą.

Gra jest produkcji Yoyo Games.

They need to be fed jest grą prostą, wymagającą trochę myślenia i zręczności.

 

Gra zaczyna się od przedstawienia zjadaczy Mudżina. Miałam zaszczyt zauważyć, że gra zaczyna się raz na ten a raz na inny sposób, znaczy się jest inny tekst, ale poznacie go dopiero wtedy, gdy pobierzecie grę. Jak widzicie potworki nie są ani  straszne ani złe , są miłe i grzecznie czekają, aż przyjdziemy do nich i damy się zjeść.

Jak widać OPTIONS i PLAY, chyba więc nie trzeba tłumaczyć. Tapnijmy OPTIONS.

Od góry: wyłączanie/włączanie muzyki (niczym z różowej pantery, według mnie..), włączanie / wyłączanie dźwięków ( np. zjadanie Mudżina, nadzianie się Mudżina na kolce, o których później), erase data – wymazanie sejwów, credits – o twórcach.

Mamy 6 światów a w nich po 7 plansz, które odblokowujemy zbierając diamenty i karmiąc stworki. (Rushooffy jest super!) A po kliknięciu HOW TO PLAY pojawia nam sie krótka instrukcja jak grać (krótka, bo gra nie wymagająca).

Wytłumaczę jakby jednak ktoś nie załapał tej jakże rozbudowanej i trudno skonstruowanej instrukcji. Więc idziemy, skaczemy, zbieramy diamenty karmimy te słodkie potworki. Tyle. Dodam jeszcze, że świetne w tym jest to, że nie da się spaść, a życia mamy hm.. 9737837482639823801039832, coś koło tego.

Tu skaczemy..

A tu wpadamy w koluszki, które musimy omijać..

A tu zjada nas potworek..

Sterowanie jest tak proste jak sama gra, a mianowicie mamy strzałkę w prawo, w lewo i jump czyli skok.

Jak dla mnie gra jest śmieszna i dzięki niej mam co robić, gdy  mi się nudzi.

Ocena: 5/6

qrcode-app 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (3 głosów, średnia: 4,33 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
google sky map
Google Sky Map – ciekawostka dla astronomów

Otaczający nas wszechświat jest ogromny. Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie jego rozmiaru, ba nawet naukowcy nie potrafią. Snują domysły...

Zamknij