The Sha Man

the sha man

Ostatnio moją uwagę przykuła gra The Sha Man, która jest pierwszą własną grą autora, a zarazem jego pierwszym krokiem na rynku gier indie.

Zwariowane demony atakują szamana i wzywają go na pojedynek. Jego zadaniem jest pokonać przeciwników za pomocą odpowiednich zaklęć-umiejętności. Szaman nabywa nowe umiejętności w kolejnych mini-grach. Zanim stawi czoło coraz to silniejszym demonom, musi za kazdym razem sprostać nowemu zadaniu w mini-grze, po czym może przejść do kolejnego poziomu.

the sha man

Gra ma swój specyficzny styl: klimatyczną, lekko rozmytą grafikę oraz proste animacje. Całość jest niezwykle wyrazista w scenach akcji.

the sha man

Najbardziej powinien ucieszyć fakt, iż w tej grze nie znajdziemy bardzo denerwujących mikropłatności – czy to aby grać dalej, czy to żeby kupić coś w grze. Początkowo prosty mechanizm gry, który sprowadza się do szybkiego odpierania ataku i obrony, zostaje poszerzony poprzez kolejne zaklęcia-umiejętności. Tym sposobem rośnie wyzwanie i gra staje się coraz trudniejsza, przy czym nadal pozostaje fair wobec użytkownika.

The Sha Man pozwala szybko zapomnieć o otaczającym świecie – świat zaklęć i walk wciąga. Całość można przejść w kilka godzin – zatem zapraszam do rozgrywki!

Ocena: 6/6

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

One Response to The Sha Man

  1. Piotr pisze:

    Mikropłatności to zmora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Microphone Block

Microphone Block to aplikacja mająca na celu blokowanie dostępu do mikrofonu niepożądanym aplikacjom i procesom. Jak twierdzi sam developer, średnio...

Zamknij