Testy na Prawo Jazdy kat. B

A teraz coś dla wszystkich przygotowujących się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kat. B. Uwaga, oto aplikacja.. Testy na Prawo Jazdy kat. B od Green Island Dev.

Aplikacja jest oceniana przez użytkowników (w tym przeze mnie), jako najlepsza z dostępnych. Opinia taka wynika głównie z faktu aktualnych pytań (większość konkurencji nawet tego nie ma), stabilnej pracy i przejrzystej obsłudze.

Jednak aplikacja ma swoje wady. Pierwsze, co rzuca się w oczy to ascetyczna szata graficzna. Wiem, że od aplikacji tego typu nie powinno się wymagać jakichś wodotrysków, no ale to, co zastaniemy to już lekka przesada. Druga najważniejsza wada to słabej jakości zdjęcia do pytań. Rozumiem oszczędność miejsca etc., ale to poważnie utrudnia naukę tym, którym nie chce się zaglądać do książeczki i niekiedy jedynym wyjściem jest po prostu strzelanie podczas symulacji egzaminu. Dwie wady to niewiele, ale potrafią uprzykrzyć naukę (głównie słabe zdjęcia).

Pomimo wad aplikacja jest najlepszą tego typu dostępną w Android Market, jak już wspomniałem wyżej, ale przydałyby się poprawki w kolejnych aktualizacjach.

OCENA: 4+/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (3 głosów, średnia: 4,67 z 5)

Loading...

One Response to Testy na Prawo Jazdy kat. B

  1. Paw pisze:

    W markecie ostatnio pojawiła się inna aplikacja do nauki i testów na kat B https://market.android.com/details?id=gp.lite&feature=search_result. Wygłąda i działa bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
bouncy mouse
Bouncy Mouse – ciekawsze Angry Birds?

Bouncy Mouse to póki co jedyna produkcja Munkadoo Games LLC dostępna w Android Market. Gra nieco przypomina progukcje Rovio Mobile LTD....

Zamknij