Tapatalk – wygodne przeglądanie forów

tapatalk

Często zdarza Wam się przeglądać fora internetowe? Mi tak. Często siedzę i czytam co tam nowego ludzie napisali na forach, które lubię, bądź w wątkach, które obserwuje. Korzystanie z przeglądarki nie zawsze jest wygodne. Wiele razy trzeba bardzo powiększać stronkę, aby trafić w jakiś przycisk. Bardzo irytujące prawda?

Jest na to rozwiązanie. Niestety nie tyczy się wszystkich forów internetowych (nie wszystkie są dostosowane do tej aplikacji) i trzeba zapłacić parę groszy. Czy warto zapłacić za tą aplikację? Czytajcie dalej, a zadecydujecie sami.

Tapatalk umożliwia przeglądanie forów internetowych bardziej dostosowanych do ekranów dotykowych. Zresztą zobaczcie sami jak to wygląda.

tapatalk
Przyzwoicie prawda? Też tak uważam. Screenshoot pochodzi z przykładowego polskiego forum.

Może przejdę do omawiania funkcjonalności tej aplikacji.

tapatalk

Po włączeniu widzimy taki ekran. Przeglądaj – możemy przeglądać listę forów, które są dopasowane do Tapatalka, Szukaj – czyli wyszukujemy jakieś forum po tytule/słowach kluczowych, Ulubione – tutaj dodaje się lista najczęściej przeglądanych przez nas forów, wszystko dodaje się automatycznie, Popularne – lista najpopularniejszych forów, no i przycisk do Twittera.

Po wyszukaniu, odwiedzeniu lub zalogowaniu się na jakieś forum znajdziemy je w zakładce Ulubione. zobaczmy jak tam to wygląda.

tapatalk

Mamy listę naszych forów, z których najczęściej korzystamy/czytamy (zasłoniłem moje, aby nie było zarzutów, iż robię reklamę), wystarczy tapnąć na wybrane i już przeglądamy.

Opcje aplikacji:

tapatalk

tapatalk

Wszystko dokładnie widać na screnshootach. Z ważniejszych to: Wyświetl style – możemy wygrać, czy fora mają mieć ciemną czcionkę na jasnym tle, czy odwrotnie oraz Powiadomienia umożliwiające wyświetlanie notyfikacji w momencie otrzymania odpowiedzi w danym wątku itd. Resztę odkryjcie sami.

tapatalk

Wchodząc na dane forum otrzymujemy jego pełną funkcjonalność – przeglądanie najnowszych tematów, przeglądanie całego forum, wiadomości prywatne oraz więcej:

tapatalk

tapatalk

Pozostawiam Wam do oceny, czy takie coś będzie przydatne. Pamiętajcie, że nie wszystkie fora są obsługiwane.

Ocena: 5/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

One Response to Tapatalk – wygodne przeglądanie forów

  1. Dzwonek pisze:

    Ja bym dał tej aplikacji 6/6
    Przez przeglądarkę się topornie przegląda fora, wolno się wszystko wczytuje. Tutaj przejście w inny temat/ dział to kwestia 1 – max 2 sekund. Polecam
    Jeśli forum, które odwiedzacie nie obsługuje tapatalk wystarczy napisać do admina, aby wgrał specjalną wtyczkę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
mouse trap
Mouse trap – daje wycisk szarym komórkom

Przed Wami bardzo prosta gra - mouse trap. Jej zasady są naprawdę banalne. Musimy tak przestawiać bloczki, aby nasza mała...

Zamknij