Stopklatka.pl

stopklatka.pl

Kojarzycie portal stopklatka.pl? Jeśli nie to macie okazję się zapoznać, a jeśli już o nim słyszeliście to macie okazję korzystać z tego portalu na swoich smartfonach.

Sam portal to filmy, recenzje, zapowiedzi i wiele innych.. Ja zaprezentuję Wam aplikację na platformę Android.

Jak wiadomo każdy, kto lubi oglądać filmy musi być na bieżąco. Życie gwiazd filmowych, nowinki, wiadomości itd. Aplikacja Stopklatka.pl – newsy repertuar posiada to wszystko.

stopklatka.pl

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Na dole znajduje się intuicyjne menu zbudowane z zakładek. Jest to bardzo wygodne i czytelne rozwiązanie. Po włączeniu domyślnie ustawiona jest zakładka Nowości – czyli wszystko co najświeższe w świecie filmu.

stopklatka.pl

Kolejna zakładka to Wiadomości – ciekawscy będą zadowoleni. Życie gwiazd i inne ciekawostki dostępne w czytelnej formie.

stopklatka.pl

Rankingi – jeśli zastanawiacie się co obejrzeć, to warto tutaj zajrzeć. Filmy są oceniane przez użytkowników.

stopklatka.pl

stopklatka.pl

Opisy filmów są bardzo czytelne, a dodatkowo mamy podane jak na tacy podstawowe informacje. Całość udoskonalają zrzuty ekranu.

stopklatka.pl

Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat swoich ulubionych aktorów jest możliwość sprawdzenia podstawowych informacji: data i miejsce urodzenia, wykształcenie, czy krótka biografia.

stopklatka.pl

Na koniec bardzo przydatna funkcja. Mianowicie repertuar kin. Wyobraźmy sobie, że jesteśmy ze znajomymi i mamy ochotę pójść do kina. Pojawia się problem, bo nie wiadomo co wybrać i kiedy pójść. Ta aplikacja powinna pomóc! Wystarczy tylko dostęp do internetu.

Podsumowując Stopklatka.pl to bardzo dobra aplikacja. Intuicyjne menu dodatkowo ułatwia obsługę. Całość w przyjemnej dla oka oprawie graficznej. Osobiście brakuje mi do szczęścia zakładki nowości DVD.

Ocena: 5+/6

qrcode-app 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
block puzzle 2
Block Puzzle 2

Block Puzzle 2 jest to bardzo przyjemna gra logiczna. Polega ona na ułożeniu klocków tak, aby zakryły wyznaczony obszar. Gre...

Zamknij