Stellar Escape

Stellar Escape produkcji Orange Agenda jest grą zręcznościową stworzoną na smartfony z systemem Android.

Gra jest banalna jeśli chodzi o zrozumienie. Nie musimy się wysilać by rozwiązać trudne zagadki czy też zabijać wielkie potwory, przez które musimy powtarzać plansze  milion dwieście razy. Natomiast musimy to robić przez przeszkody, które rażą prądem naszego bohatera. Jest nim człowieczek – astronauta, który pędzi do swojego pojazdu kosmicznego. Nie przestraszą go nawet wcześniej wspomniane przeszkody, które, gdy w nie wpadnie, wykrzywiają go na wszystkie strony.

Gra jest prosta w obsłudze.Jak widać na obrazku jest tylko pięć przycisków. Jeden do łapania za poręcze, drugi do skakania do rury, kolejny do robienia fikołajków, następny do zwykłego skakania i ostatni do zrobienia padu i wślizgu. Istnieje kilka rodzajów przeszkód. Przez niską przeszkodę możemy użyć przycisku jump albo dive (fikołajka). Przez dziurę w elektrycznej ścianie i wielki żelazny kloc użyjemy fikołajka. Pod wielkim żelaznym klocem zawieszonym na ścianie prześlizgniemy się slidem. By przejść nad kawałkiem naelektryzowanej podłogi wciskamy swing, a do wejścia w podziemny tunel używamy tube i gdy uda nam sie w niego wejśc to przez kilka metrów ( w grze odległość mierzona jest w metrach) unikamy wszystkich przeszkód.

Mamy kilkanaście plansz, a co konkretną ilość zmienia się sceneria, przez która biegnie nasz mały, dzielny astronauta. Osobiście nie mam pojęcia ile jest poziomów i czy w ogóle są ( wydaję mi się , że są no ale…) . Najwidoczniej nie jestem wystarczająco zręczna i bystra więc jeśli chcecie się przekonać co jest dalej, najlepiej pobierzcie i sami sprawdźcie, a potem napiszcie w komentarzach co jeszcze mnie czeka!

Grafika nie jest zbyt porywająca , muzyka również, ale razem sprawiają, że gra staje się ciekawa i wciągająca.

Tak naprawdę nie ma w niej nic nowego ani odkrywczego i może ona wydać Wam się  nudna, ale jeśli raz zagracie to mogę zapewnić, że tak szybko się nie oderwiecie.

Ocena: 4+/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
dropbox
Dropbox – praktyczna chmura

W dzisiejszych czasach kupując smartfona bierzemy jakiś pakiet internetu mobilnego. W szczególności jak ktoś kupuje telefon z androidem - aktualizacje...

Zamknij