Stair Dismount – wyżyj się!

Jako, że zaczął się nowy rok szkolny większość z nas jest zapewne poddenerwowanych tym, że trzeba rano wstawać. Jeśli chodzimy do szkoły może mamy jakiegoś znienawidzonego nauczyciela, a może koleżankę, która drażni nas już samym swym wyglądem. Ta gra jest właśnie po to by sobie odreagować. Bo po co walić głową w ścianę czy przewracać stół do góry nogami? Hm, o co chodzi? Stair Dismount – gra wyprodukowana przez Secret Exit Ltd polega na zepchnięciu ludzika. Spychamy go z różnych konstrukcji tak aby doznał jak najwięcej obrażeń i urazów kości. Zacznijmy od opcji.

Głośność efektów – czyli odgłosy trzasków, złamań i łomotania kości! Dalej głośność muzyki – jest spokojna i raczej relaksująca. Możemy wybrać postać i poziom.

Mamy wiele postaci do wyboru, niestety tylko dwóch możemy używać za darmo, resztę należy kupić.

Bardzo fajną opcją jest to, że możemy wyżywać się na bardzo konkretnej osobie poprzez dodanie twarzy naszemu ludkowi. Dzięki temu wylegując się i relaksując z telefonem w ręku i dawać popalić tej starej wiedźmie co nie dała dokończyć śniadania, bo przecież prezentacje trzeba dokończyć, albo tej zapchlonej wszy, która nie dodała 0,5 pkt i postawiła jedynkę za sprawdzian.

Jak widzicie plansz jest od groma i jeszcze więcej. Niektóre są za darmo, za inne trzeba płacić.

Filmik z gry:

Ocena: 5/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 4,50 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
speedx 3d
Speedx 3D

Są takie gry, o których nie trzeba za dużo pisać i taką właśnie się zajmę. Speedx, hasło producenta (HyperBees) 'The...

Zamknij