Speedx 3D

Są takie gry, o których nie trzeba za dużo pisać i taką właśnie się zajmę. Speedx, hasło producenta (HyperBees) ‚The fastest tunner racer for android’, ma to coś w sobie.

Po włączeniu gry pojawiają się komunikaty o aktualizacji na telefony z 3D, lecz ja takiego nie posiadam, więc omijam ten fakt.

Menu jest nadzwyczaj proste. Play, Upgrades (to jest nowa opcja, dla tych, którzy mają więcej pieniążków, ponieważ są to płatne dodatki do gry) oraz pomoc i więcej gier tego producenta. Nowością w porównaniu do poprzednich wersji tej gry jest także pasek z prawej. Od góry: Przełączenie trybu konta Feint, dokupienie ‚kredytów’ na dodatki, ustawienia i strona gry na Facebooku. Czy te dodatki prócz ustawień są potrzebne? Sami oceńcie.

Teraz rozgrywka. Nadzwyczaj prosta, tak jak i grafika, która jest hm.. z lekka starodawna. Wybieramy Play, tryb gry (stages, challenges, survival, contest) i jedziemy. Trybów gry nie opisuję, ponieważ chcę abyście sami przetestowali wszystkie! W grze nie ma klawiszy ekranowych do sterowania. Poruszamy telefonem na boki i tak ‚skręcamy’. Warto zauważyć, że na początku gra wykonuję kalibrację, dzięki czemu jak trzymamy telefon, tak sterujemy, nie będąc zależnym od wbudowane w urządzenia czujniki. Naszym zadaniem jest sprawne omijanie klocków. Dodatkowo mamy bonus w postaci np. tarczy, czy przyspieszenia. Na tym skończę, bo grę trzeba zobaczyć samemu. Zapraszam do testów!

Filmik producenta.

Ocena: 5+/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (4 głosów, średnia: 4,75 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
jak zapisac kontakty na gmail
Jak zapisać kontakty na Gmailu?

Dzisiaj ode mnie krótki tutorial, aczkolwiek bardzo ważny. Poruszę tutaj zagadnienie bardzo ważne dla każdego użytkownika systemu Android, mianowicie importu...

Zamknij