Słówka 2

słówka 2 android

Słówka 2 to bardzo przyjemna gra, która pomaga zabić czas, jak i rozwinąć szare komórki. Aplikacja jest dostępna w języku angielskim oraz polskim.

słówka 2 android

Gra polega na wyszukiwaniu jak największej ilości słów. Wystarczy przeciągnąć palcem po ekranie aby wybrać literki, które utworzą wymagane słowo. Słowo może mieć dowolną ilość liter (minimum to 3 literki), a każda literka może być używana tylko raz.

Plansza może mieć różne rozmiary:
słówka 2 android

Gra jest dostępna w dwóch trybach:

słówka 2 android

  • gra na czas” polega na tym, że w określonym czasie musimy znaleźć jak najwięcej słów. Istnieje możliwość zmiany czasu (3, 6, 9 minut). Znalezione wyrazy wyświetlają się w ramce pod planszą gry. Za odszukane słowa są przyznawane punkty. Ilość punktów przyznawana za znalezienie wyrazy uzależniona jest od jego długości oraz od wielkości planszy.
  • trening” polega na zapoznaniu się użytkownika z samą grą i pokazaniu jak trzeba znajdować słowa, tutaj nie ma czasowego limitu, czy punktów. W tym trybie pod planszą gry znajdują się wszystkie słówka jakie można znaleźć.

słówka 2 android

Po odszukaniu wszystkich słówek na planszy lub przekroczeniu czasu gry, pojawia się ekran „Wyniki”, gdzie gracz widzi jaką uzyskał liczbę punktów oraz wyświetlają się wszystkie wyrazy –wyszukane są wyróżnione zieloną czcionką, te których nie udało się znaleźć są szare. Teraz wystarczy kliknąć przycisk „OK” aby przejść do ekranu, gdzie wynik wyświetli się w zestawieniu z innymi wynikami. Na tym ekranie znajdują się przyciski „Podziel się”, który pozwala opublikować zdobyty przez gracza wynik na jego ścianie na Facebook’u i przycisk „Zagraj jeszcze raz”, umożliwiający rozpoczęcie gry od nowa.

Moim zdaniem aplikacja nie jest najgorsza ale nie jest najlepsza. Jest przyjemna, łatwa i można przy niej potrenować koncentrację. Jak dla mnie największym minusem tej gry są słowa, a raczej ich brak. Czasami słowo, które istnieje w słowniku języka polskiego nie istnieje w grze, a zamiast tego są dziwne słowa takie jak: „ksi”, „palankin” i wiele innych. Podobnie jest z językiem angielskim.

Ocena: 4/6

qrcode-app 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
my table
MyTable – Twój plan lekcji

Jako, że zbliża się nieubłaganie wrzesień, przedstawiam nową aplikację MyTable wykonaną przez mTm Michał Macioła, która pomoże Wam wdrożyć się...

Zamknij