Shoot The Apple – zestrzel jabłuszko

shoot the apple

Shoot the Apple, ciekawa gra od DroidHen, która polega na zestrzeleniu jabłuszka. Może nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że zestrzelić je mamy kosmitą. Podobno kosmici zakochali się w naszych ziemskich jabłkach. Więc pomóżmy im je zebrać. Gra wydaje się być prosta, ale wcale taka nie jest. Najtrudniej jest wycelować kosmitą tak by trafił w jabłko, gdyż zależy to od tego jak tapniemy na ekran, dalej, bliżej, wyżej itp.

shoot the apple

Z każdą planszą jest coraz trudniej i więcej jest przeszkód, które trzeba pokonać za pomocą własnej pomysłowości przy uderzeniu obcym w belki czy inne utrudnienia. Zbieramy monety, za które możemy odblokowywać kolejne światy. Jest ich 10, a w każdym bo ponad 20 plansz. W niektórych z nich mamy możliwość powtórzenia bądź pominięcia jeśli nie potrafimy sobie z nią poradzić. Ilość obcych do użycia jest nieograniczona. Jednak im więcej ich wystrzelimy tym mniej punktów zdobędziemy za plansze.

shoot the apple

Gra jest bardzo wciągająca. Różnorodność plansz, światów, utrudnień sprawia, że jesteśmy ciekawi co będzie dalej.

Ocena:6/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Musical Lite
Musical Lite – Twój podręczny instrument

Dzisiaj prezentuje Twój podręczny instrument, w sam raz na Sylwestra, jeśli chcesz pokazać swoje umiejętności instrumentalne. Powiedzmy. W aplikacji Musical...

Zamknij