Shakytower – buduj wieżyczki

Dziś pokaże wam śmieszną gierką od HyperBees Ltd, która zwie się ShakyTower. Gra należy do typowo logicznych i można też napisać, że do zręcznościowo-przygodowych również. W odróżnieniu od innych opisywanych przeze mnie gier ta wcale nie jest taka prosta. Wręcz przeciwnie. Zacznę od menu.

Mamy sporo zakładek. Level Packs jest to bardzo ciekawa opcja, a mianowicie możemy ściągnąć nowe poziomy, a nawet, uwaga, stworzyć własny! Dalej mamy Settings, więc to co w zwykłych ustawieniach, głośność dźwięku oraz zdecydować czy chcemy by występowały wibracje czy nie. Gra polega między innymi na sterowaniu ruchami telefonem więc mamy też opcję kalibracji. How to Play, czyli jak grać. Profile – możemy zobaczyć swoje statystyki, czyli ile przeszliśmy poszczególnych rodzai rozgrywki, ile pieniędzy zdobyliśmy itp. Mamy tam również dostęp do najwyższych wyników. Shop, możemy tam kupić naprawdę wiele ciekawych przedmiotów za pomocą monet, które zbierzemy w czasie gry. Możemy odblokować kolejny poziom jeśli na jakimś utknęliśmy, usunąć reklamy, doładować monety i wiele innych. I mamy teraz do wyboru albo Quick Game albo Adventure. Zacznijmy od Quick Game. Mamy do wyboru aż pięć poziomów. Jednak tylko trzy z nich: easy, normal i hard, mamy od razu odblokowane, expert i insanse, odblokują się dopiero gdy przejdziemy te łatwiejsze. Mamy jakby dziewięć umiejętności do opanowania i po prostu musimy je przejść. W Adventure mamy podzielone plansze na światy, jest ich aż osiem a w każdym po kilkanaście plansz. I tak naprawdę nie da się wytłumaczyć o co w grze chodzi. Kiedy zaczynamy planszę, mamy podane konkretne zadanie do wykonania. Są to między innymi zdobycie checkpointów, zbudowanie jak najwyższej wieży, utrzymanie równowagi i wiele, wiele innych, a nie sposób wszystkich wymienić.

Gra jest naprawdę warta polecenia i całkowicie za darmo. Wciąga i nie nudzi się, jest wiele różnorodnych zadań, które zmuszają do myślenia. Więc do roboty!

Ocena: 6/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
chainfire3d
Chainfire 3D – gry pod Tegre 2 to już nie problem

Witam, pragnę przedstawić wam szybki sposób na odpalenie większości gier przeznaczonych pod procesor Tegra 2. Na wstępie zaznaczam, że aplikacja...

Zamknij