Serce i Rozum

serce i rozum

Na pewno kojarzycie tą świetną serię reklam od TP, teraz możesz kierować ich przygodami na swoim smartphonie! Serce i Rozum na Androida. Przemierzamy dom z naszymi bohaterami w poszukiwaniu przygód. Może trochę o samych bohaterach.

serce i rozum

Rozum – wolny (baaardzo wolny), potrafi używać komputera, nurkować, otwierać bramy, przenosić skrzynki oraz je przesuwać. Jako umiejętność dodatkową dano mu tarczę, którą może się bronić od pocisków. Jest bardzo potrzebny jednak jego umiejętność szybkiego poruszania się sprawia, że zanim gdzieś dojdzie możemy już porządnie się znudzić oczekiwaniem. Problemem też jest jego skakanie, skacze nisko przez co niekiedy musimy wiele razy nadziać się np. na widelce zanim osiągniemy nasz cel.

Serce – w porównaniu do Rozumu ma ADHD. Potrafi.. strzelać. I chyba to tyle z tego co Rozum nie potrafi. Jednak przewyższa go tym, że poruszanie się Sercem to czysta przyjemność (czyżby jakaś aluzja do prawdziwego życia?..).

Wspólnymi siłami Serce i Rozum pokonują przeciwności losu i przechodzą poziom.

serce i rozum

Ogromnym minusem gry jest sterowanie. Zanim dobrze nauczymy się chodzić możemy kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy powtarzać pierwszy poziom. I zanim nauczymy się tego dobrze i wciągniemy w grę .. gra się kończy, gdyż ma tylko 10 plansz. Co prawda więcej możemy dokupić, ale ja zakończyłam ich przygody na tych 10.

serce i rozum

Przełączamy postacie tapającam na obrazki bohaterów w górnych rogach. Sterujemy za pomocą joysticka w lewym dolnym, a za pomocą przycisku w prawym dolnym rogu strzelamy (będąc Sercem) lub wyciągamy tarczę (będąc Rozumem). Przy komputerach lub dźwigniach dodatkowo pojawi nam się łapka, na którą tapamy chcąc coś uruchomić, przełączyć, otworzyć itp. Taki przycisk akcji.

Grę polecam jednak wysokiej oceny mieć nie będzie ze względu na beznadziejne sterowanie.

Tak czy owak miłej zabawy!

Ocena: 3/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
recovery
Jak zrobić kopię całego romu?

Czasem się zdarza, że bawiąc się we wgrywanie nowych romów coś się wysypie i wpadamy w panikę, bo np. telefon...

Zamknij