Sea Battle 2

Sea Battle 2

Pamiętacie grę w statki? Kiedyś spędzało się mnóstwo czasu na wspólnej grze ze znajomymi czy nawet rodzicami – dzisiaj, wydaje mi się, nikt już nie pamięta o tym że do dobrej zabawy potrzebne były tylko długopisy i kartki.

Produkcja Sea Battle 2 pozwala powrócić do dobrych czasów w odświeżonej wersji.

Sea Battle 2
Po uruchomieniu gry należy utworzyć swój profil – wybieramy nazwę użytkownika i narodowość, które będą widoczne dla wszystkich również w rozgrywkach online.

Sea Battle 2

Proponuję również dodać grę do aplikacji Gry Play – po dotknięciu ikony joysticka na ekranie głównym. Dzięki temu można śledzić swoje osiągnięcia.

Sea Battle 2 Jeżeli chodzi o opcje nie ma tu nic odkrywczego – możliwość wyłączenia dźwięków, muzyki oraz wibracji.

SeaBattle2 (4)
Po utworzeniu profilu oraz dostosowaniu ustawień przychodzi pora na rozgrywkę! Do wyboru są 4 tryby:

  1. Rozgrywka z „komputerem” – klasyczna gra z zaimplementowanym w grę algorytmem
  2. Rozgrywka Player vs Player – możliwość rozgromienia swojego kumpla, gdy dostępny jest jeden smartfon. Całość polega na przekazywaniu turowo urządzenia z ręki do ręki.
  3. Rozgrywka przez bluetooth – genialna opcja na nudne wieczory. Wystarczy usiąść z daleka od siebie, połączyć urządzenia na zasadzie: pierwsze serwer, drugie dołącza i rozpocząć wojnę!
  4. Rozgrywka online – jak nazwa wskazuje można grać z losowymi graczami z całego świata lub z przyjacielem, ale tutaj warunkiem koniecznym jest dodanie Sea Battle 2 do Gier Play.

SeaBattle2 (5)
Kolejnym krokiem jest wybór typu rozgrywki. Classic mode – klasyczna wersja – rozstawiamy statki i zaczynamy grać. Screen niżej.

Sea Battle 2
Można użyć autorozstawiania łajb lub ustawić je w najbardziej zmyślny sposób.

Sea Battle 2
Tryb advanced wprowadza coś nowego, co bardzo mi się spodobało. Po ustawieniu łodzi przechodzi się do okna wyboru broni! Kilka rodzai pozwala między innymi ustawić działa przeciwlotnicze, kupić łódź podwodną, kilka rodzai samolotów oraz sonar i bomby. Całość ogranicza budżet, który należy strategicznie wykorzystać.

Sea Battle 2
Klikamy Battle! i rozpoczynamy. Klimatu dodaje tutaj rysowana grafika oraz wojenna muzyka, a całość jest okraszona genialnymi dźwiękami uzbrojenia w przypadku trybu advanced. Na wykonanie ruchu jest 30s, a brak reakcji lub wyjście z gry powoduje automatycznie przegraną i stratę punktów rankingowych.

Polecam grę wszystkim. Małym i dużym! Genialny sposób na spędzenie wolnych chwil nudnymi wieczorami.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

One Response to Sea Battle 2

  1. Piotr pisze:

    Super! Największym plusem jest ten „papierowy” wygląd!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Note 3 powrót do KitKat z Lollipop

Ostatnio Samsung wypuścił aktualizację do Androida 5.0 Lollipop. Jedni są zadowoleni, a inni jednak nie - ja należę do tej...

Zamknij