Rocket Craze

rocketcraze

Zbudować swoją własną rakietę, zabrać ulubione rzeczy, założyć skafander i polecieć na księżyc… Tak wygląda Rocket Craze, w której budujemy swoją rakietę i lecimy na księżyc. No prawie.

 rocketcraze

Kiedy rakieta jest już gotowa, można zacząć lot. Trasa na Księżyc nie jest taka łatwa gdyż po drodze trzeba omijać wiele pułapek. Ale nie tylko pułapki są tu obecne. Są też pewne części, które służą nam jako paliwo. Jak i w każdej grze, tutaj też zbiera się punkty.

rocketcraze

rocketcraze

Dość przemyślanym elementem jest tutaj sterowanie. Nie polega ono na dotykaniu palcem ekranu – byłoby trochę za prosto. Aby sterować rakietą trzeba przechylać telefon w odpowiednią stronę. Na początku może to sprawiać problemy ale później można ominąć każdą przeszkodę.

Rocket Craze jest bardzo przyjemną gierką, która zabija nudę. Oprawa graficzna jest dość prosta, ale za to wszystko jest bardzo intuicyjne. Chociaż po czasie może stać się trochę nudna. Dostępna w języku angielskim.

A więc: 3…2….1…i lecimy podbijać świat!

Ocena: 5/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (6 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
programtv android
Program TV – Wirtualna Polska

Jeżeli nie chcesz ominąć swojego ulubionego programu w telewizji, a nie jesteś akurat w domu, to aplikacja Program TV jest...

Zamknij