Przewodnik AppToGo

app to go

Firma L4 Media we współpracy z Infor IT i wydawnictwem Berlitz wprowadziła do Google Play nową bezpłatną aplikację turystyczną na Androida – Przewodnik Dookoła Świata. Jest to aplikacja przeznaczona dla wszystkich turystów, planujących zwiedzanie najciekawszych i najbardziej popularnych miast i regionów świata. Z jej pomocą użytkownik zaplanuje swój wyjazd, nauczy się podstawowych słówek i zwrotów w wybranym języku,  dotrze do ważnych zabytków, pozna najlepsze restauracje, zrobi zakupy w wyjątkowych sklepach lub zaplanuje niezapomniany spacer po wybranym mieście i co ważne –  będzie mógł podzielić się tymi informacjami ze znajomymi.

app to go

W aplikacji znajdują się różne produkty, a także zróżnicowane pakiety treści lub narzędzia  – zarówno bezpłatne, jak i płatne, przyporządkowane różnym państwom i miastom, a wśród nich:

– informacje praktyczne o państwach CountryInfo,
– rozmówki,
– aplikacje interaktywne AppToGo,
– informacje praktyczne o miastach CityInfo,
– ebooki StepbyStep,
– mapy, rekomendowane trasy oraz narzędzia do tworzenia własnych tras,
– kalkulator walut,
– kompas.
Przewodnik AppToGo Dookoła Świata jest  stale aktualizowany i powiększany – mówi przedstawiciel L4 Media i koordynator całego projektu. W chwili obecnej w aplikacji znajdują się podstawowe destynacje, ale już wkrótce pojawią się kolejne państwa, regiony i miasta, nowe treści, a także nowe funkcjonalności i narzędzia, np. komponent pogodowy. Docelowo aplikacja stanie się kompendium wiedzy o podróżach po całym świecie.

app to go

Po pobraniu treści z każdego przewodnika można korzystać w trybie offline, co oznacza brak transferu danych i wysokich kosztów roamingu oraz stały dostęp do map offline, przydatnych podczas podróży.

app to go

Olimpiada w Londynie trwa. Specjalnie na tę okazję firma L4 Media udostępniła w Google Play bezpłatny przewodnik AppTogo Londyn. Można go pobrać z poziomu tej aplikacji.

app to go

Ocena: 5/6

qrcode-app qrcode-app 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
sleep as droid
Sleep as Android

Bardzo przyjemna aplikacja, która pomaga obudzić się w odpowiednim momencie, przez co nie jesteśmy zaspani. Aplikacja potrafi śledzić przebieg snu....

Zamknij