Pottery – lep garnki, wazony

pottery

Chcielibyście polepić trochę garnków na Waszych telefonach? Nic nie stoi na przeszkodzie. No ale pomyślicie, jak to garnki z gliny na telefonie? Nie, to niemożliwe. Gwarantuję Wam, że będziecie mieli zajęcie. Jeśli nie zainteresuje to użytkowników, to na pewno użytkowniczki się ucieszą.

Zaczynamy lepić z Pottery!

pottery

Włączamy grę i mamy do wyboru: create – zaczynamy zabawę, collection – kolekcja zachowanych garnków, shop – sklepik oraz inbox – wiadomości od twórców.

Zacznijmy zabawię. Na początku widać po prostu kawał gliny, która się kręci na stoliku. My musimy ją uformować. Jak to zrobić? Nie podpowiem Wam, ponieważ tutaj ogranicza Was tylko wyobraźnia. Dzbanki, słoiki, garnki, wazony, co tylko wymyślicie! Aby przedmiot był wyższy należy przeciągnąć palcem po glinie w górę i analogicznie żeby był niższy w dół. Żeby poszerzyć przedmiot przeciągamy palcem od środka do zewnątrz, a żeby przedmiot był węższy utrzymujemy palec na brzegach i przesuwamy powoli do środka. Pośpiech nie jest tutaj wskazany, ponieważ nie wyjdzie Wam to, czego byście się spodziewali.

pottery

Po stworzeniu dzieła należy je wypalić. Przycisk w prawym dolnym rogu. Kiedy przedmiot będzie gotowy przechodzimy do ozdabiania. Do dyspozycji dostajemy: brushes – pędzle, wzorki, colors – kolory, ornaments – wzory stylizowane na różne epoki. Co ciekawe nie mamy wszystkiego od razu. Należy zarabiać monety na naszych dziełach sprzedając je na aukcji. Za monety kupujemy ozdoby, które wymieniłem. Jak widać wątek ekonomiczy jest tu bardzo mocno zarysowany. Im więcej tworzymy i odblokowujemy dodatków, tym więcej monet dostaniemy za przedmioty.

pottery

Dodatkowo, jeśli nie sprzedamy dzieł, możemy się pochwalić znajomym. Gierka rozwija wyobraźnię. Napomnieć należy, że nie jest aż taka tania, a czy warto oceńcie sami.

Ocena: 5/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

One Response to Pottery – lep garnki, wazony

  1. Paulina pisze:

    ja sądzę że sobie pogram xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
unlock with wifi
Unlock With WiFi

Dzisiaj pokażę Wam bardzo sprytną aplikację. Jej zadaniem jest ułatwienie odblokowywania telefonu jeśli jesteśmy w zasięgu sieci WiFi. Powiecie nieprzydatne....

Zamknij