Pocket Soccer

pocket soccer

Śmiało można rzec, że najlepsze są najprostsze gry. Tutaj będziecie z taką mieli do czynienia. Może pozornie, ale mogę zagwarantować, że dostaniecie sporą porcję rozrywki.

Pocket Soccer, jak nazwa wskazuje, to piłka nożna. Pomyślicie 11 zawodników itd. – nie! Tutaj kierujemy 3 naszymi zawodnikami i to w dość nietypowy sposób. O rozgrywce dokładniej za chwilkę.

pocket soccer

Włączając grę ukazuje się przyjazny ekran. Od razu możemy wybrać tryb rozgrywki: Single Player – gramy przeciwko ‚komputerowi’ (dostępne 3 poziomy: Easy, Medium, Hard), Two Player – możemy zagrać przeciwko naszemu koledze/koleżance, Training Mode – a tutaj ćwiczymy nasze umiejętności.

Na dole, po lewo jest opcja włączania/wyłączania dźwięku, pomoc, po prawej statystyki. Przesuńmy palcem cały ekran w lewo.

pocket soccer

Tutaj widać opcję, która dopiero będzie dostępna, Tournament – możemy rozegrać mistrzostwa świata vs ‚komputer’ oraz Game Options – opcje, gdzie wybieramy tryb rozgrywki:

pocket soccer

Od góry: wygrana po 5 golach, wygrana po 10 golach, mecz 3-minutowy oraz mecz 5-minutowy. Oczywiście, jak chcemy grać zależy tylko od nas.

Przesuńmy jeszcze raz palcem w lewo.

pocket soccer
Tutaj możemy zmienić boisko, piłkę lub wybrać czy kibice mają wydawać okrzyki i ogólnie kibicować.

Piłki i boiska udostępniają się wraz z czasem, gry więcej gramy i mamy więcej wygranych.

Nadszedł czas na rozgrywkę.

pocket soccer

Wybieramy drużynę swoją i przeciwnika (nie martwcie się, nie ma tutaj podziału na lepsze i gorsze, wszystko zależy od naszych umiejętności). Rozpoczyna się mecz.

pocket soccer

Jak wspomniałem kierujemy ‚tylko’ trzema zawodnikami wyglądającymi i zachowującymi się jak krążki do hokeja. Nasza kolei ruchu sygnalizowana jest podświetleniem graczy.

pocket soccer

Aby wykonać ruch, należy złapać zawodnika i przesunąć palcem w wybranym kierunku. Zawodnik poleci szybciej, jeśli szybciej przesuniemy palcem po ekranie. Ot cała filozofia. Musimy tak sterować zawodnikami, aby piłka wpadła do bramki, przy czym dozwolone jest odbijanie się od innych zawodników, ścian itd.

pocket soccer

Wykazujemy się sprytem i staramy się wygrać. Gra nie jest trudna, aczkolwiek potrzeba troszkę wprawy, żeby grać dobrze. Całość buduje atmosfera prawdziwego meczu, gwizdki sędziego, kibice, to wszystko czego nam potrzeba do szczęścia.

pocket soccer

Dodatkową radością jest możliwość zagrania z przyjaciółmi! Śmiało polecam tą grę do spędzania chociażby nudnych, zimnych popołudni.

Ocena: 6/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

One Response to Pocket Soccer

  1. Option pisze:

    Hey There. I found your blog using msn. That is a really smartly written article.

    I will be sure to bookmark it and come back to learn more of your helpful information.
    Thanks for the post. I’ll certainly comeback.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
jak wgrac rom
Jak zmienić ROM przez Recovery?

Co to jest ROM? To nic innego jak system, który siedzi w naszym smartfonie, znaczy się Android. ROM to bardzo...

Zamknij