Pobierz wszystkie pliki z internetu, Download all files

Często zdarza się tak, że standardowa przeglądarka w Androidzie nie zapisuje plików pobranych z internetu tak jak byśmy tego chcieli. Przykładowo pobierając z jakiś hostingów plik o rozszerzeniu .apk zapisuje się niekompletny (np. 5kb) i w dodatku w formacie .html/.xml. Niestety takie pliki są zupełnie bezużyteczne i nadają się tylko do usunięcia.

Jednakże istnieje jedna aplikacja, która jest w stanie poradzić sobie z tym problemem – Download All Files.

Aplikacja nie posiada menu ani żadnych ustawień, po prostu natychmiast po pobraniu zaczyna działać.

Jak działa aplikacja? W momencie gdy pobieramy plik, domyślnie jest on zapisywany w folderze /download na karcie SD, z rozszerzeniem czasem niezależnym od nas. Aplikacja pozwala na zapis w miejscu, w którym chcemy, o nazwie jakiej chcemy i z rozszerzeniem jakim chcemy.

Po pobraniu np. pliku .apk otworzy się takie okienko

Dzięki niemu można bezpośrednio wybrać, czy chcemy zapisać aplikację, czy ją zainstalować. W przypadku innego typu plików pojawi się okienko, jak na screenshocie wcześniej.

Download All Files, to bardzo przydatna aplikacja naprawiająca problem z pobieraniem plików z internetu, czy też z innych miejsc, ponieważ możliwy jest także zapis załączników np. z poczty Gmail.

Ocena: 6/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
bow man
Bow Man – łucznik

Jest kilka gier tego typu. Mamy do dyspozycji łucznika i po prostu strzelamy. Czy to do celów ruchomych, czy statycznych,...

Zamknij