Płaski brzuch z mobilną aplikacją Steel ABS A6W

steel abs a6w

Smukłe mięśnie brzucha możemy osiągnąć na wiele sposobów.  Jednak oczekiwane rezultaty może przynieść tylko regularny trening i odpowiednia dieta. W jaki sposób utrzymać systematyczność ćwiczeń? Z pomocą przychodzi bezpłatna aplikacja mobilna Steel ABS A6W.

Większość z nas marzy o idealnej sylwetce. Coraz częściej, wraz z nadejściem wiosny, szukamy sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów i wyrzeźbienie mięśni brzucha. Do wyboru mamy bogatą paletę ćwiczeń. Jednak bez względu na to, jaką technikę wybierzemy, podstawę stanowi regularny trening. Niestety szybkie tempo życia sprawia, że często zapominamy o tej istotnej kwestii. Czy istnieje recepta na systematyczność? W jaki sposób przestrzegać codziennego treningu? Ciekawym i prostym rozwiązaniem jest korzystanie podczas ćwiczeń z Steel ABS A6W.

Systematyczność i motywacja

 steel abw a6w

Smartfonowa aplikacja Steel ABS A6W wykorzystuje sprawdzony i najbardziej popularny trening mięśni brzucha zwany „Aerobiczną Szóstką Weidera” (A6W). Zestaw sześciu prostych aerobowych ćwiczeń fitness wzmacnia mięśnie brzucha, poprawia ich rzeźbę a dodatkowo spala tkankę tłuszczową. Jasna i klarowna instrukacja oraz prawidłowa wizualizacja ćwiczeń dostarcza nam solidną dawkę praktycznej wiedzy. Jednak A6W jak każda inna metoda wymaga regularności. Ćwiczenia należy wykonywać precyzyjnie, przeznaczając na nie ok. 40 minut dziennie przez 42 dni. Jak o to zadbać? O naszą mobilizację i systematyczność troszczy się osobisty trener – Ivan. Wydawane przez niego komendy głosowe wyznaczają poszczególne etapy naszego treningu, tempo, serie oraz ilość powtórzeń.

Indywidualny trening

steel abw a6w

Aplikacja stawia na indywidualizm. Przede wszystkim pozwala dostosować trening do naszych predyspozycji i potrzeb. Dzięki tej funkcjonalności, A6W możemy rozpocząć od dowolnego etapu, a także określić długość przerw pomiędzy poszczególnymi seriami. Co ważne, status naszego treningu wyświetlany na ekranie smartfona przypomina o kolejnym poziomie, a także pozwala kontrolować harmonogram. Do ćwiczeń zachęcają motywujące komiksowe historyjki trenera Ivana oraz możliwość podzielenia się statusem swojego treningu i rezultatami w serwisie Facebook. Twórcy aplikacji intensywnie pracują nad jej rozwojem i już wkrótce pojawią się użyteczne, społecznościowe funkcjonalności. Użytkownicy będą mogli zapraszać do treningu znajomych oraz obserwać ich status. Elementy rywalizacji mają mobilizować do wspólnych ćwiczeń. Mobilny charakter aplikacji sprawia, że możemy z jej używać w dowolnym czasie i miejscu. To bez wątpienia jedna z największych zalet tego rozwiązania. Aby korzystać z Steel ABS A6W wystarczy jedynie telefon wyposażony w system operacyjny Android oraz płaskie podłoże.

 steel abw a6w

Bezpłatna wersja pozwala użytkownikom korzystać do ostatniego dnia treningu. W trakcie używania aplikacji pojawiają się jednak niewielkie banery reklamowe, a komendy trenera słyszymy do szóstego dnia ćwiczeń. Te elementy odróżniają wariant podstawowy od płatnej i rozbudowanej wersji PRO bez reklam i z głosem Ivana przez cały trening.

Ocena: 6/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (4 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

2 Responses to Płaski brzuch z mobilną aplikacją Steel ABS A6W

  1. mieszanka pisze:

    Baaaardzo fajna i przydatna aplikacja!!!
    🙂

  2. Rafal pisze:

    Juz zacząłem ćwiczyć. Mam nadzieję, ze wkrótcę zobaczę sześciopack na brzuchu:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
kompas android
Smart Kompas

To dziwne uczucie, kiedy nie wiesz co zrobić. Ta dezorientacja. Każdy się kiedyś zgubił, na pewno. Oto z pomocą przychodzi...

Zamknij