PicsIn zdjęcia – edytor zdjęć i nie tylko !

Chciałbym przedstawić wam aplikację, którą używam od dość dawna. Trafiłem na nią przez przypadek szukając czegoś na Facebooku. Zainstalowałem na swoim Desire HD i….. aplikacja zadomowiła się w moim smartofonie na dobre.  Poniżej główny ekran programu.

picsin zdjęcia

Tak właściwie to PicsIn potrafi wszystko zrobić z naszymi zdjęciami. Posiada własny Aparat z wieloma przydatnymi funkcjami i efektami. Możemy ustawić sobie skrót aparatu na pulpicie. Klikając na Zdjęcie wchodzimy do edytora obrazków. Możemy edytować zdjęcie z galerii,  z aparatu, pobrać je z Facebooka, Dropboxa, Picasy, Flickra, Google oraz z zewnętrznej galerii PicsIn. Oczywiście program w pełni integruje się z naszymi kontami we wszystkich wymienionych portalach. To nie jest prymitywna edycja! Program swoimi funkcjami edytorskimi bije na głowę konkurencję. Właściwie to  PicsIn nie ma konkurencji!  Nie będę wymieniał tu  wszystkich narzędzi; wspomnę tylko o dodawaniu tekstu z wieloma efektami, możemy wstawić  dymki , cliparty,  ramki i obramowania , efekty specjalne, maski i wiele innych. Wszyscy znamy program Paint w naszych komputerach. Rysuj to przeniesienie tego narzędzia na system Android i dodanie kilku funkcji.

Kolaż jak sama nazwa wskazuje służy do robienia kolaży.  Możemy  łączyć zdjęcia i obrazki w gotowych ramkach (jest ich wiele) lub siatkach, a wszystko to umieszczać na wybranym tle.

Kalejdoskop pozwala nam na tworzenie różnych figur  geometrycznych  w trzech trybach: klasycznym, neonowym i płatka śniegu. Osobiście najbardziej lubię ten ostatni.

RozMazy to najfajniejsza część tego programu. Szczególnie  dzieci uwielbiają zabawę z tym programem . Najlepiej funkcję przedstawi ekran poniżej.

Mógłbym pisać  jeszcze wiele na temat przydatności i funkcji tego programu. Dla mnie to kombajn graficzny zastępujący wiele  innych i bardziej ubogich aplikacji. Jedną z ważniejszych funkcji  jest bezpośrednie wysyłanie   efektów naszej pracy na tablicę Facebooka!  Zachęcam was do instalacji i zabawy. Dla mnie to program z grupy MUST HAVE !

Twórcą  tej darmowej aplikacji jest Artavazd Mehrabyan , a tłumaczenie na polski zrobił Robert Gonta.

Ocena: 6/6

Pobierz PicsIn

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
bord android
Bord – szkolna tablica

Bardzo mały program , który przyniesie wiele radości waszym dzieciom i nie tylko! Imitacja szkolnej tablicy w waszym telefonie lub...

Zamknij