Phit Droid – Gra logiczna, która nie ma końca

phit droid

Chciałbym dzisiaj pokazać Wam bardzo interesującą logiczną gierkę. Od jakiegoś czasu mam ją na swoim smartphonie i co jakiś czas zaglądam do niej. Jako, że jest to logiczna gra to fabułę ma naprawdę bardzo prostą. Otóż musimy ułożyć kwadrat bądź prostokąt z figur.

Warto zaznaczyć, że każdy level ma tylko jedno rozwiązanie. Poziomów trudności mamy aż sześć, a łącznie jest 12.200 leveli. Czasu przy tej grze możemy spędzić naprawdę dużo. Osobiście byłem pewny, że nikomu nie udało się zakończyć tej gry. Ale byłem w błędzie. Otóż gra ma opcję Galeria Sławy, gdzie możemy zobaczyć śmiałków, którzy tego dokonali. Jest ich już dziesięciu. Osiągnęli oni maksymalny wynik 82900.

Gra graficznie nie powala. Fabuła również nie jest skomplikowana, jak już pisałem. Jednak jest coś co przyciąga do tej gry w wolnej chwili. Na pewno nie jest to rozrywka dla tych którzy nie lubią logicznego myślenia, ponieważ może troszkę popsuć nerwy. Gra dostępna w języku polskim oraz angielskim.

Ocena: 5/6

qrcode-app qrcode-app 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
htc desire hd
HTC Desire HD – Root, S-OFF oraz pełne odblokowanie

Cała zabawa zaczyna się, gdy chcemy odkryć nowe możliwości telefonu, albo interesujemy się jak to działa i mamy ochotę 'pogrzebać'...

Zamknij