Paper Toss – zabawa w pracy

Niedawno ktoś polecił mi ciekawą grę. Znaczy wiele razy obijałam się o nią w Android Markecie, ale jakoś mnie nie zaciekawiła i tylko szukałam dalej. No ale tym razem pomyślałam, że okey, dobra ściągnę, może to będzie coś. I tak się złożyło właśnie, że piszę teraz o Paper Toss wyprodukowane przez Backflip Studios Inc. Pisałam wcześniej o Drag Paper Toilet i jest nieco podobna, podobna ze względu na to, że też z papierem. O co chodzi? O tym za chwilkę.

Po włączeniu gry mamy taki oto ekran. Całkiem sporo zakładek i jedyne ustawienia to muzyka włączona/wyłączona. Właściwie dźwięk, gdyż muzyki jako takiej tam nie ma. Po włączeniu w tle słychać jakby szum zgniatanych papierków, a w czasie gry są to oklaski i różne odgłosy z pracy jakby. Po tapnieciu na Easy znajdujemy się w biurze.

A kubełek mamy praktycznie przed sobą. O co chodzi? Przesuwamy palcem po ekranie i rzucamy zrobioną papierową kulkę do kosza na śmieci. Wydaje się proste? Nad kulką pokazaną mamy strzałkę i jakieś tam liczby. Strzałka wskazuje nam,w którą stronę wieje wiatr z wiatraka, a liczby mówią o ile kulka zostanie zniesiona. Więc jeśli strzałka jest w prawo my musimy wyrzucić papierek w lewo by wiatr go nie zniósł za bardzo ze sobą. Musimy sami się już jednak dopatrzeć jak w grze to jest mierzone. Po trafieniu w kubełek i zdobyciu najwyższej liczby trafień podrząd dostajemy owacje od współpracowników. Tapając na Medium i Hard kolejno kubełek nam się odsuwa. Tak więc w Hard wygląda to tak.

Dalej mamy Airport i rzucamy papierkiem na lotnisku.

Jak widzicie kosz jest nawet blisko. W Basement jest to jakaś piwnica i kosz jest troche dalej. W Restrooom, łazience jest za to bardzo dalej i trudno trafić.

Będąc w głównym menu możemy tapnąć na High Scores i zobaczyć nasze najlepsze wyniki, tapiąc na każdy z nich możemy połączyć się z Internetem i zobaczyć światowe najlepsze wyniki.

Grafika jest naprawdę ładna i już jak nie dla samego grania można grać w to dla patrzenia jak ładnie wygląda rzucany papierek. Taki żarcik. Oczywiście grajcie i podzielcie się swoimi wynikami. Gra wydaje się być świetnym zabijaczem czasu lecz mnie łatwo denerwuje, gdyż nie mogę więcej niż 4 razy trafić.

 

Ocena: 5/6

qrcode-app 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
donkey jump
Donkey Jump – skacz ośle

Czy grafika nie wydaje się przecudowna? Taka staranna i 3D i w ogóle? Super, ale będzie jazda. Moje pierwsze myśli...

Zamknij