NetTraffic Widget – kontroluj dane

Ile to razy zastanawiało mnie czy coś pobiera mi się z maksymalną prędkością na jaką pozwala mi łącze przez Wi-Fi? Dziesiątki! Albo i setki! A ile razy zastanawiałem się czy zdjęcie, które aktualnie wrzucam na Dropboxa uploaduje się tak jak bym tego chciał? Odpowiedź była ta sama jak przy wcześniejszym pytaniu.

Jako iż mnie to drażniło kiedyś postanowiłem poszukać jakiejś aplikacji/widżeta no i znalazłem. Przedstawiam Wam NetTraffic Widget. Jak nazwa wskazuje widżet do monitorowania transferu danych w sieci. Nie ma tu mowy o rozbudowanych opcjach, bo i po co? Zaraz wszystko pokażę.

Generalnie są dwie wersje widżeta – bezpłatna i płatna. Płatna różni się tym, że mamy 3 różne możliwości wyglądu, a w bezpłatnej jest tylko jedna, najciemniejsza.

Po tapnięciu na widżet są opcje wyboru kolorystyki (tylko wersja płatna, jak wspomniałem), wyłączenie/włączenie działania widżeta oraz krótka legenda jaki kolor za co odpowiada.

Dodatkowo można wybrać co ile widżet ma się aktualizować. Polecam co 5 sekund.

I to wszystko. Widżet jest prosty i elegancki, a przesył danych jest prezentowany jako wykres oraz obok mamy wartość liczbową w kB/s.

qrcode-app

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
gps status & toolbox
GPS Status & Toolbox – GPS łapie Fixa

Jakiś czas temu przeżyłem horror. Spieszyłem się na spotkanie w miejscu, którego nie znałem. Ustawiłem sobie cel podróży w  nawigacji...

Zamknij