Nawiedzony ekran – strach sie bać

nawiedzony ekran

Pewnie zastanawiacie się cóż to za przerażająca twarz na górze wpisu. Nie jest to żadna gra, lecz milutka aplikacja. Nie ma lepszej zabawy niż przerażenie kogoś nie na żarty. Jednak ten program nie zapewni nam raczej tej przyjemności, chociaż został stworzony w takim właśnie celu przez menue.code. Aplikacja działa w tle. Jest bardzo łatwa w obsłudze. W końcu o to chodzi, ma nastraszyć biednego, nieświadomego niczego człowieczka, który chce nam poszperać w telefonie.

nawiedzony ekran

Wszystko jest napisane zaraz po uruchomieniu aplikacji. Mamy trzy buźki i zależnie od tego, ile razy tapnie poszkodowany ta twarzyczka mu wyskoczy. Tak więc wszystko jest proste i klarowne. Jednak kiedy pełna nadziei, uradowana pobiegłam do Taty dając mu w jego silne, spracowane dłonie telefon i mówiąc „dotknij ekranu” moje podekscytowanie spadło tak samo szybko jak wzrosło. Owszem postać wyskakuje, jednak „wrzask” zagłuszają wibracje, które mu towarzyszą. Tata spojrzał na mnie jak na kogoś niespełna rozumu i sobie poszedł. Cóż, tym razem się nie udało. Po dokładniejszym przyjrzeniu się, a raczej po prostu po patrzeniu na ekran, w czasie gdy aplikacja jest uruchomiona, widzimy jak beztrosko i swobodnie pokazują się małe, wredne reklamy co też zapewne da jakieś podejrzenia lepiej wtajemniczonym. Tak czy owak aplikację warto wypróbować i zobaczyć jak działa na innych. A jak już wypróbujecie napiszcie reakcje bliskich w komentarzach. Miłego straszenia!

nawiedzony ekran

WRRRAŁ!

Ocena: 3+/6

qrcode-app 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
9mm
9mm

Chyba nikomu nie muszę przedstawiać serii GTA (Grand Theft Auto). Każdy chociaż raz słyszał o tej bardzo popularnej na całym...

Zamknij