MyTable – Twój plan lekcji

my table

Jako, że zbliża się nieubłaganie wrzesień, przedstawiam nową aplikację MyTable wykonaną przez mTm Michał Macioła, która pomoże Wam wdrożyć się w nowy rok szkolny. MyTable jest podręcznym planem lekcji, który w łatwy i wygodny sposób pozwala sprawdzić jakie zajęcia Nas czekają w danym dniu. W panie lekcji możemy umieścić wiele szczegółów na temat lekcji.

my table

Po otworzeniu aplikacji mamy ekran jak wyżej jednak pusty, bez zapisanych zajęć, aby dodać przedmiot należy tapnąć na ołówek w prawym, górnym rogu.

Najpierw jednak omówmy opcje, które mamy w ustawieniach.

my table

W ustawieniach możemy ustawić czas trwania zajęć, od 15 do 120 minut, dzięki czemu potem automatycznie aplikacja oblicza końcową godzinę zajęć. Kolejną opcją jest automatyczne wyciszenie telefonu w trakcie trwania lekcji. Następnie można ustawić by nasz telefon powiadomił Nas chwile przed początkiem i przed końcem zajęć. Po aktualizacji można też ustawić ile minut wcześniej ma włączyć wibrację  telefon (1 – 5 min). Można również importować i eksportować plan lekcji.

my tablePo tapnięciu na ołówek na ekranie pojawia się ekran dodawania zajęć, mianowicie wpisujemy nazwę przedmiotu, numer sali oraz nazwisko nauczyciela, ustawiamy dzień i godzinę rozpoczęcia zajęć, gdyż dzięki ustawionemu w ustawieniach czasu trwania lekcji, godzina końcowa ustawia się sama. W planie lekcji możemy ustawić plan na dwa różne tygodnie i dzięki oznaczeniom A, B, AB możemy łatwo odnaleźć się w skomplikowanym planie lekcji.

my table

Po dodaniu przedmiotu i tapnięciu na niego już po umieszczeniu na planie lekcji możemy dodać sobie notatkę, np. zanotować co jest zadane lub żeby coś wziąć na kolejne zajęcia.

Dodatkowo, by ułatwić korzystanie można umieścić na pulpicie widget z planem (mniejszy lub większy).

Aplikacja jest jedną z lepszych w AndoridMarkecie, polecam.

Ocena: 6/6

qrcode-app 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
app to go
Przewodnik AppToGo

Firma L4 Media we współpracy z Infor IT i wydawnictwem Berlitz wprowadziła do Google Play nową bezpłatną aplikację turystyczną na Androida...

Zamknij