mVideoPlayer – jeden z najlepszych odtwarzaczy filmów

mvideoplayer

Jeszcze nie prezentowałem tego typu aplikacji, więc przyszedł najwyższy czas, żeby nadrobić zaległości. Wbudowany odtwarzacz niekoniecznie pozwala na wiele ustawień. Aby te braki jakoś uzupełnić opiszę Wam mVideoPlayer – bardzo dobry odtwarzacz filmów.mvideoplayer

Po włączeniu aplikacji widać okienko, jak na screenshoocie na górze. Wszystko jest bardzo, bardzo przejrzyste i wygląda schludnie. Od razu widać listę naszych filmów. Jeśli nie załadowałaby się od razu, należy tapnąć przycisk koło lupki na górze.

Wybierzmy jakiś film.

mvideoplayer

Na górze z lewej mamy czas filmu, z prawej stan baterii oraz bieżącą godzinę. Na dole standardowe przyciski odtwarzaczy oraz suwak do szybszego przewijania filmu. Wszystkie te informacje znikają po chwili, aby móc się rozkoszować pełnym obrazem. Aby zobaczyć znów te opcje wystarczy dotknąć ekranu.

Przejdźmy do opcji. Omówię najpotrzebniejsze.

mvideoplayer

mvideoplayer

Orientacja obrazu – ustalamy w jakiej pozycji ma być wyświetlany film, można ustawić na automatyczną, czyli jak obrócimy telefon, tak oglądamy

Zoom wideo – umożliwienie powiększenia filmu

Zapamiętaj jasność – możliwość zapamiętania jasności ekranu dla odtwarzanych filmów

Wycisz dzwonek – wyciszenie dźwięku dzwonka podczas oglądania filmów

Sterowanie – tutaj ustalamy najpotrzebniejsze  opcje dotyczące sterowania odtwarzaczem

Napisy – ustawienia napisów

Wygląd – ogólne ustawienia wyglądu aplikacji

Resztę pozostawiam do przejrzenia, ponieważ jest bardzo dobrze opisana.

Jeszcze opcje zaawansowane:

mvideoplayer

Jak widzicie, nie ma tutaj nic szczególnego, więc nie omawiam dokładniej. Jedyne co, to możemy wyczyścić miniaturki okładek filmów, jeśli filmy zostały usunięte.

mvideoplayer

Według mnie, najlepszym atutem tej aplikacji, jest to iż potrafi dobrze wyświetlać napisy, czego w żadnym testowanym przeze mnie do tej pory odtwarzaczu nie zauważyłem (jeśli jest jakiś inny, to dajcie mi znać). Opcja szczególnie przydatna, gdy nie lubimy filmów z lektorem, czy po prostu chcemy się podszkolić w języku obcym, bo tego typu nauka jest bardzo dobra.

Naprawdę polecam tą aplikację, ponieważ wszystko działa bez zarzutów, filmy nie zawieszają się, a możliwość odtwarzania napisów jest genialnym dodatkiem w porównaniu do standardowego odtwarzacza. Umileniem dla oczu jest obsługa okładek na liście naszych filmów.

Ocena:  5+/6

qrcode-app

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak oceny)
Loading...

One Response to mVideoPlayer – jeden z najlepszych odtwarzaczy filmów

  1. Shaft pisze:

    Ja używam i nie polecam. Dzwięk leci sobie, a obraz sobie w filmach w formacie divix. Do innego formatu moze byc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
pottery
Pottery – lep garnki, wazony

Chcielibyście polepić trochę garnków na Waszych telefonach? Nic nie stoi na przeszkodzie. No ale pomyślicie, jak to garnki z gliny...

Zamknij