Mouse trap – daje wycisk szarym komórkom

mouse trap
Przed Wami bardzo prosta gra – mouse trap. Jej zasady są naprawdę banalne. Musimy tak przestawiać bloczki, aby nasza mała myszka mogła wejść do swojej nory.

mouse trap

Mamy do rozegrania 2200 poziomów. Także przejście całej gry zajmie nam ogrom  czasu, o ile wcześniej gra się nie znudzi, bo niestety jest to jej wielki minus. Z czasem staje się monotonna.

mouse trap

Podczas całej zabawy możemy zdobyć nagrody i złote monety, które później możemy wymienić na zestawy poziomów oraz ukryte dodatki w bonusowym sklepie.

Rozpoczynając każdy poziom mamy informacje ile ruchów minimalnie wystarczy, aby wykonać zadanie. Dodatkowa informacja to ile ruchów my zrobiliśmy w chwili obecnej oraz czas trwania rozgrywki.

Gra jest cały czas rozwijana i dodawane są kolejne zestawy poziomów, także miejmy nadzieje, że w przyszłości zostaną dodane jakieś bonusowe mini-gierki żeby tak szybko się nie znudziło ratowanie małej szarej myszki.

Ocena: 4/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

One Response to Mouse trap – daje wycisk szarym komórkom

  1. Shaft pisze:

    ukonczylem już wszystkie dostępne poziomy na 100% nawet z secret levels 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
trial xtreme 2
Trial Xtreme 2 HD – kontynuacja rewelacyjnej gry

Nie wiem czy słyszeliście kiedykolwiek o tej grze. Pierwsza część była, jak dla mnie, rewelacją. Spędziłem przy niej kilkadziesiąt godzin...

Zamknij