Media Organizer – Porządek w Galerii

Nie wiadomo dlaczego, w naszych telefonach nie można tworzyć nowych folderów w Galerii i porządkować plików multimedialnych. Dochodzi do tego, że  mamy po kilkaset zdjęć i nagrań video w totalnym nieporządku. Bardzo trudno jest się w tym połapać i czasami znalezienie właściwej „fotki”  trwa wieczność. Z pomocą przyszła nam firma marinits.net  tworząc  aplikację  Media Organizer. Ten niewielki program posiada olbrzymie możliwości. Integruje się z Galerią w naszym telefonie i pozwala tworzyć nowe foldery oraz przenosić zdjęcia i nagrania video w tychże folderach.

Jak to działa?

Otóż po instalacji programu klikamy ikonkę  aplikacji i zapoznajemy się z dokładnym tutorialem – jak używać  Media Organizer. Następnie przechodzimy do galerii i klikamy na zdjęcie, które chcemy przenieść. Znajdujemy przycisk na ekranie „Udostępnij” ( Może też w zależności od telefonu nazywać się  „Podziel się” lub „Wyślij„). Po kliknięciu rozwija nam się lista aplikacji jakich możemy użyć. Nas interesuje Media Organizer. Wybieramy ją i pojawia się okno dialogowe.

Widzimy skąd przenieść zdjęcie i dokąd. Miejsce docelowe możemy sami zdefiniować (utworzyć nowy folder) klikając na ikonę z folderem. Oczywiście mamy wybór: możemy skopiować plik lub też go przenieść. Aplikacja posiada wiele innych funkcji takich jak:

Możemy zaznaczyć kilka plików w swojej galerii i skopiować  je aby przenieść na raz,
Tworzenie nowych folderów na karcie SD,
Usuwanie lub zmiana nazwy folderów na karcie SD,
Zachowanie listy ulubionych folderów w celu szybkiego dostępu, Ukrywanie lub odkrywanie folderów (jeśli Galerii wspiera . nomedia)

Aplikacja jest płatna, ale warta swojej ceny (4,16 zł). Na moim Desire HD w ciągłym użyciu.

 qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

2 Responses to Media Organizer – Porządek w Galerii

  1. zarelli pisze:

    platny….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
read it later
Read it Later, przeglądaj strony offline

Ile to razy nie mamy dostępu do internetu, czy to przez Wi-Fi, czy pakiet od operatora, a nie mieliśmy czasu...

Zamknij