Math Maniac – ćwicz komórki

math maniac

Zaproponuję Wam coś, dzięki czemu poćwiczycie szare komórki. Gierka ta nie tylko da sporo frajdy, ale też nauczy szybko myśleć, liczyć i reagować. Math Maniac, to gra z gatunku logiczne. Nie będę przynudzał, już przechodzę do samej gry.

math maniac

Włączamy grę. na środku widać śmiesznego Androidka, który zachęca do grania. Najpierw wybierzmy Jak grać:

math maniac

Tutaj wszystko jest bardzo dobrze wyjaśnione. Mamy planszę, na której są cyfry, w lewym dolnym rogu widać liczbę. Nasze zadanie polega na tym, aby tak połączyć cyfry, aby otrzymać wyświetlaną liczbę. Niby proste prawda? No niekoniecznie. Na ułożenie liczby jest 20 sekund. Dodatkowo, żeby było fajniej, aby otrzymać więcej punktów trzeba łączyć cyfry w tym samym kolorze.

math maniac
Po włączeniu gry wybieramy poziom: Łatwy, Ciężki, Luźna Gra (różni się tym iż nie ma z góry narzuconego czasu i można grać ile chcemy).

math maniac

Gierka wygląda naprawdę przyzwoicie, jak widać na screenshoocie powyżej. Całość ‚umila’ muzyka. Niestety mnie bardziej irytuje niż sprzyja myśleniu.

math maniac

Całość urozmaica dostępność tablicy z wynikami. Przecież trzeba się pochwalić znajomym, czy też zweryfikować jak dobrzy jesteśmy biorąc pod uwagę globalny ranking.

Ocena: 5/6

qrcode-app

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak oceny)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Doodle Master – malujemy

Dzisiaj coś dla najmłodszych! A mianowicie kolorowanki Doodle Master. Jest to aplikacja bardzo prosta i przyjemna. W sam raz żeby...

Zamknij