Mapy Google – od niedawna – darmowa nawigacja w Polsce

Jeśli nie chcesz wydawać fortuny na mapy GPS (nie popieramy piractwa, oczywiście), Google udostępnia nam nawigację w oparciu o swoje ogólnodostępne mapy. Wystarczy tylko pakiet internetowy, najlepiej taki, po przekroczeniu którego dalej możemy korzystać z internetu „za darmo” tyle, że ze zmniejszoną prędkością transferu.

Funkcja nawigacji w mapach od Google znajduje się w fazie beta i niekiedy zdarzają się wpadki, choć jest to rzadkie zjawisko, to nie ma co ich ukrywać. Na co dzień nie licząc wyżej wymienionych pomyłek w wyznaczaniu trasy nawigacja spisuje się dobrze, ma opcję wyszukiwania punktów POI, widok 3D, a nawet informacje na temat natężenia ruchu, które niekiedy bardzo pomagają szybko ominąć korek.

Podsumowując, jeśli nie chcesz wydawać fortuny na mapy GPS, masz odpowiedni pakiet internetu, to nawigacja od Google jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. Dodać też należy, że pokrycie map w naszym kraju jest całkiem przyzwoite i pozwala na przyzwoite poruszanie się po Polsce. Mapy są dość często aktualizowane, więc nie trzeba się o to martwić.

OCENA: 5/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

2 Responses to Mapy Google – od niedawna – darmowa nawigacja w Polsce

  1. badziej pisze:

    Przetestuję i prawdopodobnie zdam relację. Was też zachęcam do testowania.

  2. Paweł pisze:

    Witajcie,
    na podobnych zasadach działa Navatar, darmowa nawigacja na smartfony (z systemem Android jak i na Iphone). Oprócz nawigacji , która moim zdaniem jest aktualniejsza od googlowskiej jest jeszcze funkcja ostrzegania przed fotoradarami czy korkami oraz funkcja mobilnego CB radia (ciekawa sprawa bardzo przyszłościowa).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
prawo jazdy kat. b
Testy na Prawo Jazdy kat. B

A teraz coś dla wszystkich przygotowujących się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kat. B. Uwaga, oto aplikacja.. Testy na Prawo...

Zamknij