Lyric Legend 2 – śpiewamy!

lyric legend 2

… właściwie to nie śpiewamy, a uczymy się tekstów naszych ulubionych piosenek! Lyric Legends 2 jest to bardzo ciekawa, ładnie zrobiona gra od TuneWiki. Zaczynamy jako początkujący wokalista z piosenką Move Along – The All-American Rejects. O co chodzi?

lyric legend 2

Tapamy po kolei na fragmenty tekstu piosenki, która leci w tle. I właściwie na tym cała gra polega. Są cztery etapy trudności:

easy – tekst wyświetlany jest w częściach na ekranie jednak tylko pojedyncze wyrazy z całych zdań musimy tapać by zdobywać punkty, dla ułatwienia pojawia nam się w okół wyrazu, który będziemy musieli tapnąć biała ramka, która zmniejsza się, kiedy jest niemal dopasowana do pola wyrazu należy go tapnąć – wtedy zdobędziemy najwyższą ilość punktów, kiedy zrobimy to wcześniej lub później dostaniemy mniej punktów lub wcale. Od tego w jakim położeniu będzie ramka kiedy tapniemy na fragment tekstu pojawi nam się: good, fair, great i perfect. Kiedy wyraz zaświeci się na żółto znaczy, że niestety nie zdążyliśmy wybrać go w odpowiednim momencie. Nad bohaterem mamy biały pasek po zapełnieniu, którego dostajemy gwiazdkę. Maksymalnie możemy zdobyć ich pięć. I jak można się domyśleć im więcej gwiazdek tym więcej punktów oraz więcej oklasków publiczności (crowd cred).

medium – jak dla mnie jest to łatwiejsza wersja niż easy, tekst wyświetlany jest w całości i wymagane jest od nas tapanie po kolei wszystkich wyrazów w piosence.

hard – wygląda tak samo jak medium tyle, że słowa nie układane są w kolejności tylko w różnych miejscach na ekranie, jednak ułatwieniem jest to, że wciąż pokazuje nam się biała ramka.

expert – na tym poziomie piosenkę trzeba już znać na pamięć, nie dość, że słowa porozrzucane są po ekranie to sami musimy wiedzieć kiedy należy je tapać gdyż tu już nie pokazuje nam się ramka.

lyric legend 2

Kiedy występujemy musimy też dać jakieś show za pomocą świateł. Pokazuje się nam wtedy takie coś jak wyżej. Kiedy kółka dojdą do tych półkoli należy je tapnąć, to zaświeci dany kolor światła.

lyric legend 2

Za crowd cred i złote gwiazdki, które dostajemy za występy możemy kupić ubrania i dodatkowe rekwizyty. Dzięki temu dostaniemy dodatkowe punkty za koncert. Możemy też zmienić naszą postać. W zakładce Avatar możemy zmienić mu płeć, włosy i ich kolor, kształt twarzy i kolor skóry.

lyric legend 2

Ostatnia kwestia, najważniejsza – piosenki. Jest ich mnóstwo i możemy je kupić za złote gwiazdki, które dostajemy każdego dnia losowo. Jednak dostajemy ich mało, a piosenki, jak się można domyślić, kosztują dużo tych gwiazdek. Jednak jeśli nie chce nam się zbierać można równie dobrze kupić gwiazdki. Siedem piosenek mamy na starcie i z nimi możemy się bawić, jednak nie są zbyt znane. Do kupienia natomiast mamy wiele tekstów przeróżnych wykonawców, od Johnas Brothers po Queen.

Ocena: 5+/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

4 Responses to Lyric Legend 2 – śpiewamy!

  1. iwona28 pisze:

    ja mam taki problem w tej grze ze mam tylko jedną piosenkę i nic nie mogę kupic

  2. Diamond pisze:

    Czasem tak jest, że linki odwołują się do stron nie przystosowanych na telefony i z tym nic nie zrobisz. Można np spisać adres linka z przeglądarki i otworzyć na komputerze, a zobaczysz co pod nim się kryje.

  3. Tom pisze:

    czemu jak klikam „darmowe gwiazdki” to nie dostaje niczego tylko wyswietla sie link i coś w stylu „nie ma takiej strony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
serce i rozum
Serce i Rozum

Na pewno kojarzycie tą świetną serię reklam od TP, teraz możesz kierować ich przygodami na swoim smartphonie! Serce i Rozum...

Zamknij