Krzyżówki

 

krzyżówki android

Lubicie rozwiązywać krzyżówki? Jeśli tak, to zachęcam do przyjrzenia się aplikacji o jakże zaskakującej nazwie Krzyżówki. Nie będę się dużo rozpisywał, zobaczcie sami.

krzyżówki android
Według autorów korzystanie z tej bezpłatnej aplikacji jest wspaniałym sposobem na relaks zarówno w drodze do pracy, na uczelnię, jak i po ciężkim dniu w biurze.

krzyżówki android

Tak naprawdę, nie sposób się z tym nie zgodzić. Oczywiście mam na myśli ludzi, którzy się tym interesują i dla których jest to hobby. Ukłony dla naszych dziadków i babć! Młodsze pokolenie powinno uczyć obsługi nowoczesnych urządzeń, a dzięki tej aplikacji można połączyć przyjemne z pożytecznym.

krzyżówki android

Aplikacja zawiera bogaty wybór krzyżówek, a ich systematyczne aktualizacje nie pozwolą na nudę nawet najbardziej zapalonym hobbystom.

krzyżówki android

krzyżówki android

Ciekawostką oraz ułatwieniem jest podgląd błędnie wprowadzonych liter. Czasem oszczędzi to nam troszkę nerwów. Dodatkowym istnieje możliwość publikacji swoich wyników na Facebooku. Nasi znajomi muszą przecież wiedzieć jak sobie radzimy!

W wersji Premium jest dostęp do wielu dodatkowych interesujących krzyżówek.

Ocena: 6/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 1,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
kalkulator wynagrodzeń
Kalkulator wynagrodzeń

Kalkulator wynagrodzeń to podręczny program do obliczania składników wynagrodzenia. Umożliwia pracodawcom sprawne obliczanie kosztu całkowitego pracownika wraz z obciążeniami firmy....

Zamknij