Smart Kompas

kompas android

To dziwne uczucie, kiedy nie wiesz co zrobić. Ta dezorientacja. Każdy się kiedyś zgubił, na pewno. Oto z pomocą przychodzi aplikacja „Kompas„. Teraz dojdziesz wszędzie i bez problemów odnajdziesz drogę.

Aplikacja jest bardzo wygodna. Ładnie wygląda oraz jest bardzo łatwa w obsłudze. Praktycznie działa jak prawdziwy kompas – potrzebuje jedynie pola magnetycznego i nie potrzebuje połączenia z Internetem. Fajną rzeczą jest to, że można nałożyć rzeczywisty obraz, który ułatwia znalezienie drogi.

kompas android

Warto też napomnieć, iż kompas działa w położeniu pionowym jak i poziomym.
Dodatkową opcją jest dołączony wykrywacz pola magnetycznego, który pojawia się po prawej stronie ekranu. Jeżeli jednak kogoś denerwuje ta dodatkowa opcja, może ją sobie odinstalować.

kompas android

Wadą może okazać się to, że po zaktualizowaniu aplikacji pojawiają się reklamy.

Moim zdaniem aplikacja spełnia wszystkie wymagania jakie powinien posiadać kompas. Łatwy w obsłudze, przyjazny, a do tego dobrze wyglądający. Warto posiadać taki kompas, na wypadek gdybyśmy stracili orientację w terenie.

Ocena: 6/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 2,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
fish live
Fish Live – Twoje androidowe akwarium

Marzyłeś kiedyś o swoim własnym zwierzątku? Chciałeś mieć akwarium?  A może po prostu chciałbyś mieć czym się opiekować w wolnych...

Zamknij