Hungry Shark 3 – nakarm rekina

hungry shark 3

Przedstawię Wam ciekawą gierkę. Chcielibyście zamienić się w krwiożerczego rekina? Nic nie stoi na przeszkodzie! Instalujcie grę i do roboty! Zjadajmy jak najwięcej, aby przeżyć jak najdłużej. Hungry Shark 3 to właściwie gra zręcznościowa, a nawet, powiedziałbym taki mały survival.

hungry shark 3

Najpierw opcje:

 hungry shark 3

Wybieramy jak chcemy sterować naszym zabójcą: Touch – poprzez pad na ekranie lub Tilt – czyli poprzez poruszanie telefonem. Obie opcje są przyjazne graczowi i wybór zależy wyłącznie od preferencji. Przy drugiej opcji zawsze przed grą położenie telefonu jest kalibrowane. Dodatkowo ustawiamy dźwięki i wibracje.

hungry shark 3

Przejdźmy do rozgrywki. Wszystko mamy ustawione wcześniej, więc wybieramy Play. Od tego momentu zaczyna się czas na polowanie (time to hunt, że tak napiszę). Pływamy naszym rekinem (bodajże to Żarłacz Biały) i zjadamy ofiary. Jeśli chodzi o te, to jest ich kilka rodzajów. Przykładowo ludzie, inne rekiny, różnego rodzaju rybki. No ale żeby tak zjadać bezcelowo? Nie. Z prawej u góry mamy wskaźnik naszego życia (które spada jeśli nie zjadamy zbyt dużo ofiar) oraz Boost, czyli jeśli jemy wystarczająco dużo i szybko mamy dodatkowe przyspieszenie rekina.

hungry shark 3

Całość polega na tym, żeby jak najdłużej przetrwać. W grze są także elementy levelowania rekina. Wraz z levelem wzrasta nasza szybkość i wielkość, ale równocześnie trzeba więcej jeść.

hungry shark 3

Całość dodatkowo jest okraszona dźwiękami ofiar (szczególnie ludzie fajnie krzyczą) i niezłą grafiką.

hungry shark 3

Ocena: 5/6

qrcode-app

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Color Flashlight HD – ciekawa latarka

Dzisiaj trochę inaczej. Mieliście kiedyś tak, że leżycie w łóżku coś wam się nagle przypomina, wstajecie i potykacie się o...

Zamknij