Hill Climb Racing

hill climb racing

Podczas nudnych wieczorów, czekania w kolejce lub jazdy autobusem warto zagrać w Hill Climb Racing. Gra jest wciągająca i, co najważniejsze, nie jest monotonna. Chodzi po prostu o to by samochodzikiem (nie tylko!) dojechać jak najdalej na różnych planszach.

hill climb racing

Po uruchomieniu gry pojawia się kolejno kilka okienek wyboru: samochodu, planszy oraz okienko z ulepszaniem danego modelu pojazdu. Pojazdów jest kilka. Od najsłabszego i dostępnego od razu „malucha” po wielki czołg, który został dodany po ostatniej aktualizacji. W pojazdach można ulepszyć poszczególne części, takie jak opony czy silnik lub zawieszenie. Możemy też wybrać planszę np wiejski krajobraz, czy wycieczka po księżycu, oczywiście z efektami specjalnymi jakimi jest np. brak grawitacji; na planecie obcych takim efektem jest ślizganie się po mazi, którą wydziela ta planeta. Na początku gry ciężko utrzymać nasze cacko w równowadze, by w czasie większych prędkości się nie przewróciły. Po ulepszeniach można wykonywać wysokie skoki, akrobacje i przy tym zdobywać złote monety.

hill climb racing

Na naszej drodze pojawiają się monety, a te zbieramy na porządne zakupy. Kolejną ważną rzeczą jest benzyna, dzięki której możemy pędzić przed siebie. Jest to z początku łatwe jednak później kanistry umieszczane są w coraz większych odstępach i tylko brawurowa jazda może dać możliwość zdobycia ich. Brak benzyny jest równoznaczne z zakończeniem jazdy. Przerwanie jazdy może być spowodowane też przez upadek na głowę podczas wykonywania front flip’ów lub back flip’ów, za które zdobywamy dużo monet.

hill climb raising

Gra jest warta polecenia, wciągnęła mnie na kilka tygodni, a i tak jeszcze od czasu do czasu zagram. Sterowanie proste jak i grafika. Z niecierpliwością czekam na kolejne aktualizację z pojazdami i planszami.

Ocena: 6/6

qrcode-app 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (5 głosów, średnia: 4,80 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
nokia n9
Nokia N9

Zobaczmy jak działa Nokia z MeeGoo na pokładzie. Inne nazwy tego telefonu: N9-00 Standard GSM: 850 900 1800 1900 Standard...

Zamknij