Greedy Spiders

Dzisiaj dla odmiany chciałbym przedstawić Wam pewną prostą i wciągającą grę akcji, ale zarazem taką do której można usiąść na 5 minut. Ta gra to Greedy Spiders. Najkrócej mówiąc, w grze chodzi o to, żeby nie pozwolić pajączkowi na zrobienie sobie posiłku z robaczków, które trafiły w jego sieć. Na początku mamy do wyboru tylko nożyczki, że ale z czasem nasz arsenał się powiększa. Mimo większego arsenału gra nie staje się prostsza a wręcz jest trudniejsza niż wcześniej.

Muszę przyznać że gra mnie wciągnęła i spodobała się też mojemu synkowi który ma 6 lat. Mamy tu bardzo śmieszne animacje, ale nie mogą się równać  z wielkimi na tym rynku. Gra jest kolorowa i łatwa w obsłudze – w sam raz dla kilku letniego dzieciaka na czas np. podróży.

Ja mam wersję testową (jak na razie mi spokojnie wystarcza, ale jest też płatna odmiana gry – ma więcej poziomów  i więcej narzędzi zniszczenia. Wersja darmowa ma 64 poziomy, a płatna 128 poziomów i nie ma reklam.

Wraz z postępem w grze pajęczyna jest bardziej skomplikowana i mamy więcej motylków do uratowania – robi się baaaaardzo ciekawie i trzeba troszkę pogłówkować żeby przejść planszę. Za każdą skończoną planszę mamy też gwiazdki, które mówią nam jak dobrze nam poszło (podobnie jak w Angry Birds). Jak chcemy zdobyć 3 gwiazdki to trzeba nieźle czasami pokombinować.

Zanim zagramy możemy wybrać sobie krainę w której będziemy grali i tryb gry. Potem wzorem Angry Birds wybieramy planszę na której skończyliśmy i ratujemy motyle uwalniając je z sieci okropnego i bardzo złego pająka – no dobra przesadziłem z tym okropnym no i może trochę ze złym. Tak naprawdę mi jest trochę żal pajączka że nie może się posilić.

Podsumowując: gra dla każdego, od małego brzdąca po seniora lubiącego pogłówkować.  Co ciekawe gra w wersji płatnej kosztuje jedyne 3 zł.

Ocena końcowa: 6/6 

qrcode-app

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*