Geared

geared

Geared to kolejna darmowa aplikacja, a konkretnie gra logiczna, która wymaga od gracza wielkiego skupienia jak i sprytu. Na początku jest bardzo łatwa, przez co wydaje się nudna i może zniechęcić do dalszego grania, ale z czasem, kiedy odkrywamy nowe etapy, staje się coraz to bardziej wciągająca jak i zarazem  trudniejsza.

geared

Na początku każdej planszy mamy dwa tryby: niebieski i żółty. Celem gry jest napędzenie niebieskiego trybu przy pomocy energii żółtego trybu. Tryby są daleko od siebie i by przekazać tą energię, potrzebujemy innych trybów, które musimy sami dodawać. Na początku dostajemy (jeżeli się nie mylę) 2-3 tryby. Początek jest bardzo łatwy. W dalszych etapach mamy więcej trybów jak i znacznie zwiększa się poziom trudności.

geared

Gra nie jest taka prosta jak się wydaje. Czasami nie wystarczy dodanie jednego elementu – zdarza się, że do poprawnej pracy wymagane jest kilkanaście ogniw. W sumie – nic w tym dziwnego. Gra dysponuje aż 150 poziomami logicznym.

Minusy:
*brak wsparcia dla tabletów

*aplikacja wymaga dostępu do naszej książki telefonicznej (po co?)
Jak dla mnie, gra średnia, ale to rzecz gustu.

Ocena: 5-/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak oceny)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
cavedroid
Cavedroid

Cavedroid to nie tylko "gra". Jest to gra 3D i to na Twoim telefonie. Jednak przy dzisiejszym rozwoju technologicznym wszystko...

Zamknij