Funny Voice Changer – zmień siebie

funny voice changer

.. a raczej swój głos. Kolejna śmieszna aplikacja. Tym razem bawimy się głosem. Aplikacja istnieje w dwóch wersjach. Free oraz za 3 złote z groszami. Szczerze mówiąc nie wiem czym one się różnią. Ja mam wersję darmową i jest naprawdę dużo opcji. Aplikacja jest banalna w użyciu, a efekty, no nawet zadowalające.

Funny voice changer

Nic nie jest tu skomplikowane. Na dole, mamy trzy czerwone kwadraciki. Jeden do nagrywania dźwięku, drugi do jego odtwarzania a trzeci do zapisywania już przerobionego nagrania. Powyżej mamy wiele efektów. Możemy zmieniać brzmienie wymowy na między innymi: dziecka, organów, samochodu i naprawdę wielu innych. Każdy z nich jest ciekawy jednak by to dobrze brzmiało musimy nagrać się głośno i wyraźnie. Możemy też zmienić moc efektu za pomocą niebieskiej baniuszki, która jest na samej górze. I w sumie to tyle. Aplikacja została stworzona przez Bradley C. Grimm. Miłej zabawy!

Ocena: 4/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
fatbooth
FatBooth – Ty w innej odsłonie..

Różne fajne rzeczy można znaleźć w Internecie. Multum ciekawych aplikacji, gier. Możemy też ściągać aplikację do obróbki zdjęć. Ten jednak...

Zamknij