Folder Organizer – Porządek w telefonie

Pewnie często się zastanawialiście,  jak uporządkować aplikacje w naszym telefonie. Oczywiście, jeśli mamy tych aplikacji tylko kilka to problem dla nas nie istnieje. Kłopot zaczyna się wtedy, gdy mamy ich kilkadziesiąt, czy nawet kilkaset 🙂 Tak, tak znam takich co mają ponad 200. Otwieramy naszą ”szufladę” z aplikacjami i szukamy jednej konkretnej, akurat nam potrzebnej w tej chwili. Przewijamy, przewijamy,  aż zaczynamy się irytować.

Z pomocą przyszedł nam  Fabio Collini tworząc aplikację Folder Organizer 

Program ten pozwala nam na przyporządkowanie etykiet do wszystkich aplikacji w naszym telefonie. Dzięki czemu możemy je grupować w foldery, tworzyć do nich skróty i widżety. Do każdego folderu możesz dodać dowolną ikonę i zrobić z niej skrót na pulpicie. Jak to wygląda  w praktyce?  Popatrzcie. Na ekranie poniżej widać skrót z nazwą Tools. To skrót do folderu, gdzie pogrupowałem swoje narzędzia.

 Kolejne foldery  to Biuro, Android, Foto, Wifi, Gry, Multimedia, Internet, Navi. Folderów możemy tworzyć ile chcemy i nazywać je jak nam się podoba.

Na ekranie powyżej, widać otwarty folder z aplikacjami , które przyporządkowałem jako narzędzia.  Polecam wam tę aplikację jako naprawdę przydatną. Przedstawiłem tu główną funkcję użytkową tego programu. Warto jednak dodać, że aplikacja m. in. wspiera wyszukiwanie ikon w sieci , jak również pozwala umieścić skrót na pasku powiadomień. Można ją znaleźć w Markecie w dwóch wersjach. Wersja Lite jest bezpłatna i całkowicie wystarczy na nasze potrzeby.

Ocena: 5/6

qrcode-app

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (4 głosów, średnia: 4,50 z 5)

Loading...

One Response to Folder Organizer – Porządek w telefonie

  1. Marcionerx pisze:

    Super sprawa polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*