Fish Live – Twoje androidowe akwarium

fish live

Marzyłeś kiedyś o swoim własnym zwierzątku? Chciałeś mieć akwarium?  A może po prostu chciałbyś mieć czym się opiekować w wolnych chwilach? Ta aplikacja jest właśnie dla Ciebie. Fish Live to małe akwarium w Twoim smartfonie. Musisz codziennie dbać o swoje zwierzątka wykonując czynności, które należą do każdego odpowiedzialnego posiadacza rybek.

fish live

Po uruchomieniu aplikacji pojawi się nam akwarium z pierwszymi rybkami, w prawym dolnym rogu, po tapnięciu na strzałkę wyskoczy nam panel z rzeczami, które możemy zrobić. Są to od lewej: strzałka – schowanie paska, puszka z karmą – karmienie, szczoteczka – mycie akwarium, serduszko z rybką – wyrażanie miłości do rybek (cokolwiek by to miało znaczyć), dwie rybki – tworzenie parki, dwie osoby – przejście do trybu online i granie z przyjaciółmi, sklep – miejsce gdzie kupujemy rybki i różne akcesoria, ustawienia.

U góry po lewo ekranu mamy książeczkę gdzie pokazane nam są rybki, które możemy ze sobą połączyć. Po tapnięciu na obrazek z dwoma rybkami wyświetli nam się powyższe okienko gdzie wybieramy rybki, które mają się rozmnożyć. Składają one jajeczko w akwarium. a nad nim napisany jest czas oczekiwania na potomka małych rodziców.

fish live

W sklepie możemy zakupić nowe rybki (których wybór jest naprawdę duży), roślinki, dekoracje, tło do akwarium, jedzenie.

Pieniądze dostajemy za każde włączenie aplikacji oraz za tapanie na „bonusowe bąbelki”, które dodaje nam po kilka pieniążków.  Zdobyć je również możemy sprzedając dorosłe rybki, każda rybka zaraz po kupieniu nie da nam dużo zarobić jednak kiedy podrośnie (po tapnięciu na rybkę mam wszystkie jej dane, ile rośnie, ile kosztuje kiedy jest dorosła, ile kosztuje w danym momencie, jej imię i za ile trzeba ją nakarmić) możemy ją sprzedać za kilka razy większą cenę niż ta przy kupnie.

Kontakt z naszymi rybkami możemy utrzymywać przez tapanie na ekran co powoduje, że rybki uciekają.

W prawym górnym rogu możemy zmieniać wielkość akwarium wraz z levelem, mamy też pokazane ile rybek się mieści w akwarium, które mamy obecnie i ile rybek mamy.

Po zakupie rybek, dekoracji i roślinek nasze akwarium może wyglądać jak powyżej.

Ocena: 5/6

qrcode-app 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (16 głosów, średnia: 4,50 z 5)
Loading...

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
android recenzje
Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim szczęścia, codziennej radości oraz wszelakiej pomyślności! Nie zapominajmy o Dyngusie, który obowiązkowo musi być...

Zamknij