FatBooth – Ty w innej odsłonie..

fatbooth

Różne fajne rzeczy można znaleźć w Internecie. Multum ciekawych aplikacji, gier. Możemy też ściągać aplikację do obróbki zdjęć. Ten jednak doprawdy powala na kolana inne. Wszystko całkiem naturalne. Jak już możecie domyślić się po nazwie i rysunku aplikacja pogrubia naszą buźkę lub też twarz przyjaciela, znajomego, a nawet obcej osoby, której zrobimy zdjęcie od frontu. FatBooth stworzyło PiVi & Co. Nie ma wiele opcji, łatwa w użyciu, wszystko mamy dokładnie napisane.

fatbooth

Po tapnięciu Start, mamy upomnienie by nie wstawiać zdjęć robionych z profilu tylko takie, które ukazują naszą twarz z przodu. Możemy zrobić zdjęcie lub je wybrać z galerii. Kiedy znajdziemy, bądź zrobimy odpowiednie program wyszuka twarz i ustawi pewne oznaczenia na oczach, ustach i podbródku. Jeśli nie są zbyt precyzyjne możemy je oczywiście przesunąć i dopasować lepiej i dokładnie. Po czym tapamy Ready i aplikacja generuje nam twarz tylko jakieś +30 kilogramów.

fatbooth

Naszym efektem możemy podzielić się ze znajomymi na Facebook’u, Twtterze, możemy też wysłać maila. Efekt zapisuje się w programie, jednak jeśli coś pójdzie nie tak, w każdej chwili możemy to usunąć.

Ocena: 6/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
nawiedzony ekran
Nawiedzony ekran – strach sie bać

Pewnie zastanawiacie się cóż to za przerażająca twarz na górze wpisu. Nie jest to żadna gra, lecz milutka aplikacja. Nie...

Zamknij