Fall Down

Dzisiaj kolejna banalna gra, chociaż banalna to sądzę, że i tak za dużo powiedziane. Wyprodukowana przez Team 5 Soft. Są różne odmiany tej gierki, np HD. Ja jednak zrecenzuję tą, bo na nią pierwszą trafiłam. Jak widać na powyższym screenshoocie jakością nie grzeszy, ale na chwile nudy czy czekania na coś/kogoś jest świetna! O co chodzi? Cóż mamy ruszać telefonem tak, żeby kuleczka spadała pomiędzy przerwami w poziomo ułożonych belkach.

Na początku gry nie da się po prostu przegrać, gdyż nawet jak spadając belka się jeszcze nie pojawi to i tak nie spadniemy w jakąś przestrzeń, a po prostu będziemy czekać u dołu ekranu. W późniejszej grze jednak przesuwanie się ekranu w raz z kuleczką przyspiesza i my musimy coraz szybciej spadać. Bardziej od samej gry jest urozmaicone jednak jej menu.

Mamy do wyboru: Classic, Realistic, 3D.  Różnią się one tym, że w każdym z przypadków kulka wygląda inaczej. To samo w: Space, Sky, Wood, tło będzie wyglądało tak jak sobie ustawimy. Możemy też zdecydować czy chcemy grać poruszając ekranem, naciskając przyciski czy tapać na ekran.

Gra jest fajna, prosta i przyjemna. Jednak na dłuższą metę nie wciąga.

Ocena: 4/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (3 głosów, średnia: 4,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
desire z
HTC Desire Z – 2.3.3 S-OFF, Root

HTC Desire Z.. Wiele osób narzekało od początku na slidera jaki zastosował producent, ale jeśli dobrze się przyjrzeć ten model...

Zamknij