Early Bird – niebieski dziubuś

Dziś przedstawię śmieszną gierkę, którą przypadkiem znalazłam w Android Markecie. Early Bird (Booyah, Inc.) małym dziubusiem kierujemy tak, aby zjadł robaczka, który śmieje się z niego, że nie potrafi dobrze latać. Powiedzmy. Jest kolejna prosta gra. Nieco podobna do Angry Birds, ale tylko trochę. Fabuła jest całkiem inna.

 early bird

Po odpaleniu gry mamy kilka zakładek. Głośniczek, po którego tapnięciu możemy włączyć lub wyłączyć dźwięk. Główkę kurczaka otwiera się, kilka opcji, które możemy dokupić, np poziomy i bonusową grę. Mamy też znaczek do jakiegoś portalu społecznościowego czy coś, o czym wspominałam we wcześniejszych recenzjach. Po tapnięciu Play wybieramy sobie świat jeśli mamy już jakieś odblokowane, jeżeli nie to wybieramy pierwszy i zaczynamy. Aby odblokować kolejne potrzebna nam jest konkretna liczba punktów, łatwo ją zdobyć bez przechodzenia całych światów, ale lepiej pobawić się dłużej. Gra jest naprawdę prosta w obsłudze. Musimy przesunąć palcem po ekranie, w którą stronę chcemy by ptaszek leciał.

Jednak mamy do wykorzystania tylko określoną liczbę przelotów, które są oznaczone są w lewym górnym rogu. Jednak w późniejszych poziomach i światach pojawiają się dodatkowych utrudnienia i ułatwienia. Na przykład kwiatki wypuszczają jakieś pyłki, które nas unoszą, możemy odbijać się kwiatków, od ścian. Utrudnienia natomiast są w postaci kolców czy sopli lodowych.

Aby zjeść robaczka musimy wylądować w biało czerwonym kółku. Za każdy poziom możemy zdobyć trzy gwiazdki, a dostajemy je za użycie jak najmniejszej ilości lotów (czyli piórek), zrobienie tego jak najszybciej i złapaniu  najlepiej wszystkich biedronek, które sobie latają.

Grafika jest ładna i wszystko dobrze widać, nic się nie tnie i gra jest zrobiona z pomysłem, a nie tak jak różne inne, że coś już jest to będzie teraz to samo tylko z innym bohaterem. Muzyki praktycznie nie słychać ale za to są śmieszne dźwięki robaczka i dziubusia. Gra nie jest za free, tylko 3,27 zł, jednak jest warta swojej ceny.

Ocena: 5+/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (3 głosów, średnia: 4,33 z 5)

Loading...

One Response to Early Bird – niebieski dziubuś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
gp testy
GP Testy – Prawo Jazdy kat. B

Nie tak dawno temu pisaliśmy o aplikacji Testy na Prawo Jazdy kat. B. Dzisiaj aplikacja tego samego typu, aczkolwiek z...

Zamknij