Duck Hunter – prawie jak Duck Hunt!

Na pewno kojarzycie słynne Duck Hunt na pegazusa. Teraz możesz grać w to w swoim telefonie. Wiadomo, daleko mu do oryginału, a raczej oryginałowi do niego, wiadomo grafika itp. Przejdźmy do rzeczy.

Po włączeniu gry mamy opcji pięć:

More – więcej gier od danego producenta (w tym wypadku Reverie)

Score – czyli najlepszy wynik.

Options – włączenie/wyłączenie mrocznej muzyki, strzałów oraz odgłosu kaczek i przeładowań magazynku.

Help – czyli jak grać.

Play – graj. Tu rozpiszę się więcej.

Mamy do wyboru poziom. Różnią się od siebie tym, że w Hard kaczek jest dużo więcej i szybciej latają przez co trudniej je zabić. Możemy również wybór broni. Na początku jednak tylko jedna jest dostępna, z nią jest trudno na poziomie hard gdyż ma załadowane tylko 3 naboje i co chwila trzeba ją ładować. Klikamy start.

U góry po prawo mamy ilość życia. Gdy kaczka za długo lata po ekranie robi się czerwona i gdy nie uda nam się jej zabić tracimy życie. Pod życiem mamy też liczbę punktów jakie uzyskaliśmy, różne są kaczki i różne za nie punkty. Na środku u góry mamy ilość naboi, gdy się skończą należy kliknąć na dole po lewo by naładować magazynek. Na dole po prawo mamy pokazane z jakiej broni korzystamy i jaki poziom trudności wzięliśmy. Po środku na dole mamy przycisk do pauzy.

Gra robi ciekawe wrażenie i jest naprawdę wciągająca.

Ocena: 5/6

qrcode-app 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Greedy Spiders

Dzisiaj dla odmiany chciałbym przedstawić Wam pewną prostą i wciągającą grę akcji, ale zarazem taką do której można usiąść na...

Zamknij