Drunk Man

drunk man

Drunk Man – gra z serii „zabijacz czasu”. Polega ona na doprowadzeniu pijanego Józia/żula/pijaka/kibica/wstawionego/na kacu do domu. Zadanie wydaje się bardzo proste. Haczyk tkwi w tym, że nasz Józio za bardzo kiwa się na boki przez co utrzymanie go w pionie i doprowadzenie do domu, sprawia wiele problemów.

Jeżeli za Józio za bardzo będzie się kiwał, upadnie, a wtedy gra się zakończy i pokaże się wynik jaki zdobyliśmy (są to metry, które Józio przeszedł).

drunk man

Głównego bohatera można zaprowadzić do domu w jedyny sposób:  dotykając ekranu – jeśli Józio pochyla się na lewą stronę, trzeba dotknąć lewej części ekranu i przytrzymać. Jeśli natomiast  pochyla się na prawą stronę, trzeba dotknąć prawej części ekranu i przytrzymać.

drunk man

Gra jest bardzo realistyczna. Kiedy prowadzimy Józia do domu, ten sobie podśpiewuje, uwalnia różne dźwięki z głębin jego żołądka, które się tam zagnieździły i oczywiście strasznie się chwieje. Jako „zabijacz czasu” gra jest idealna, chociaż szybko może się znudzić.  Łatwe i przyjemne sterowanie. Całkiem prosty interfejs i miła dla oka grafika.

 Ocena: 5/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 4,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
stopklatka.pl
Stopklatka.pl

Kojarzycie portal stopklatka.pl? Jeśli nie to macie okazję się zapoznać, a jeśli już o nim słyszeliście to macie okazję korzystać...

Zamknij