Dragon, Fly!

Kiedyś pisaliśmy o dość prostej i śmiesznej grze Pig Rush. Mam nadzieję, że pamiętacie. Dziś pokażę Wam coś równie prostego (a może i nie) i dość przyjemnego.

Mowa tutaj o Dragon, Fly! Czyli hm.. Smoku, leć! Sam tytuł nie do końca mówi o czym będzie gra, zatem przekonajmy się!

Po włączeniu gry mamy ekran z dostępem do statów (możemy się dzielić ze znajomymi naszymi wynikami, jeśli mamy konto na Feint), opcji oraz wielki przycisk play. Najpierw o co w ogóle chodzi w tej prostej grze.

Widać tutaj screenshota z tutoriala. A więc tak, dotykamy ekranu zanim ‚dojedziemy’ do górki, a potem puszczamy palec. Smok się wtedy rozpędzi i dostajemy kopa, aby pokonać czekające na nas dalsze górki, wzgórza i doliny. Cała gra polega właśnie na pokonywaniu różnorakich nierówności terenu.

Ale niestety nie jest tak łatwo. Goni nas smocza Big Mama, po to, aby nas zwinąć do domciu, ponieważ dopiero co uciekliśmy. Oczywiście wraz z pokonywaniem przeszkód smocza Big Mama przyspiesza i robi co może, aby nas złapać. Aby zobaczyć jak daleko jest wystarczy spojrzeć w lewy, dolny róg ekranu.

Grafika, jak widać jest prosta, wręcz bajkowa, co zachęca do grania. Muzyka umila granie, a dodatkowo występują dźwięki np. przy zbieraniu diamencików i buteleczek przyspieszających naszego smoka.

W opcjach nie znajdziemy nic ciekawego, ot kontrola dźwięków, muzyki, wyświetlanie fpsów (czyli liczba wyświetlanych klatek na sekundę) oraz reset osiągnięć.

Ocena: 5+/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
gps test
GPS Test – Wszystkie informacje GPS w jednej aplikacji

Pisałem już o różnych aplikacjach wspomagających nas w użytkowaniu GPS. Dziś o aplikacji pokazującej nam podstawowe informacje GPS odczytanych  z ...

Zamknij