Doodle Master – malujemy


Dzisiaj coś dla najmłodszych! A mianowicie kolorowanki Doodle Master. Jest to aplikacja bardzo prosta i przyjemna. W sam raz żeby się odprężyć, a dla dzieci żeby po prostu się pobawić. Omówię troszkę całość.

Po otworzeniu mamy kilka zakładek: Paint In, Finger Paint i More. More jest nam praktycznie niepotrzebne, bo wyszukuje inne aplikacje tego programisty (tj. Droid Hermes). Finger Paint pozwala nam samodzielnie narysować coś, a potem pokolorować. Ile kolorów? Na wierzchu mamy ich 4, lecz po tapnięciu na paletę barw możemy mieć ich tyle ile sobie zamarzymy.

W Paint In mamy do wyboru multum kolorowanek . A kolorowanki są z różnych bajek, jest Kopciuszek, Tom i Jerry, koniki, pszczółki, rybki, różne inne zwierzęta i postacie z bajek. Do wyboru.

Możemy ukończone prace zapisać sobie na telefonie, wysłać prace pocztą no i takie tam. Czasami, jak są małe elementy, trudno jest natrafić naszym „pędzlem” (palcem) na to miejsce i koloruje się to co nie powinno. Ogólnie aplikacja mi się bardzo podoba, pozwala czasem się oderwać i porobić coś zupełnie innego. To dobieranie kolorów i wybieranie kolorowanek. Polecam.

Ocena: 5+/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak oceny)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
hungry shark 3
Hungry Shark 3 – nakarm rekina

Przedstawię Wam ciekawą gierkę. Chcielibyście zamienić się w krwiożerczego rekina? Nic nie stoi na przeszkodzie! Instalujcie grę i do roboty!...

Zamknij