Dolphin Browser – prawdopodobnie najlepsza przeglądarka internetowa

dolphin hd

Dolphin Browser HD jest to przeglądarka internetowa dla smartphonów, która pozwala  na „grzebanie” w sieci w najprostszy sposób.

 dolphin hd

Bardzo fajną j wygodną funkcją jest opcja, która się nazywa „Gest„. Za jej pomocą można ułatwić sobie poruszanie po sieci. Wystarczy, że w menu znajdziesz przycisk „Gest”i włączysz go. W tym trybie można narysować lub dodać nowy gest. Jeżeli na przykład na stronie Google narysujesz znak „I” (w trybie „gest” oczywiście), to od razu przejdziesz do tej strony.

 dolphin hd

Same strony/zakładki możemy też grupować do folderów.

dolphin hd

Przeglądanie w kartach jest bardzo wygodne, gdyż nie trzeba zamykać jednego okna aby otworzyć inne.

 dolphin hd

Podczas przeglądania można zauważyć dwie super opcje, którymi są pomocnicze paski (narzędzia i dostęp do zakładek).  Dostęp do paska narzędzi jest prosty, po prostu przesuwając od prawej krawędzi ekranu do lewej. Dostęp do zakładek,  przesuwając od lewej krawędzi ekranu do prawej.

 dolphin hd

Kolejną wygodna opcją jest umieszczanie ulubionych stron w/na Speed Dial’u. Nie trzeba już zapamiętywać całych adresów ulubionych stron. Wystarczy jedno dotknięcie na ikonkę strony i już na niej jesteśmy. Chociaż jeżeli ktoś nie chce dodawać adresu strony to nie musi się martwic o swoja pamięć. Wyszukiwarka na opcję „auto-uzupełniania adresu URL” jak i menu kontekstowego po wpisaniu kilku pierwszych znaków z adresu URL, co bardzo ułatwia szukanie potrzebnych stron.

Jeżeli użytkownikowi przeglądarki nie odpowiada widok stacjonarny, możne go sobie zmienić na widok mobilny. Ta opcja jest też dostępna w innych wyszukiwarkach.

Dodatkowo w ostatnich aktualizacjach dodano możliwość głosowej obsługi aplikacji np. do wyszukiwana adresów stron internetowych oraz synchronizacje wszystkich ustawień i zakładek, dzięki czemu pracując na innym urządzeniu mamy wszystko jak mieliśmy na innym.

dolphin hd

dolphin hd

Przeglądarka jest na tyle intuicyjna, że nikt nie będzie miał problemu z obsługą, a surfowanie po sieci to sama przyjemność!

Ocena: 6/6

qrcode-app

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (3 głosów, średnia: 4,67 z 5)

Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
battery widgets
Battery Widget – więcej info

Battery Widget jest to kolejna z wielu aplikacji, która umożliwia sprawdzenie ile zostało "życia" w baterii jak i na co...

Zamknij